VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #721
    Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    mkmm, sa said mu küsimusest NO LYNCH teemal valesti aru.
    Ei kui seis on 3 No Lynch ja 1 Eluvend siis jääb ikka No Lynch ja hunt on outed.

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #722
      Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      tänks, seda tahtsingi teada:)

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #723
        Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        BWG on viimaste postitede ja qutedega tõestanud ennast lock külana. Üksiku hundina ta ei tuleks välja no lynch plaaniga vaid üritaks vägisi mingi vaguni käima tõmmata. Eriti kui keegi pole sellele tähelepanu juhtinud.

        jääb seega 60/40 olukord kas flip või elu. elu rohkem villa ja flip rohkem tagaplaanil nillinud mida ma isegi hundina harrastan.

        Flipi kahjuks räägib veel see eilne dialoog overbetiga, mille ülal välja tõin.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #724
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas KristjanLaas aka Timz Vaata postitust
          overbet visa ja bwg külad.
          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Miks overbet küla?
          Algselt postitas KristjanLaas aka Timz Vaata postitust
          ma ei tea, ma ei taha lihtsalt mainstream olla ja kõik mu alguse postid oli show, et olen enesekindel ja tean, mida teen.
          Alrightey hakkame lahkama meie sub'i siis.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #725
            Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            See on day 1 nagu aru saan?

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #726
              Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Tegelt ma ei usu, et Kristjan ennast hundina ever välja subib. Sai küll wowalt veits tuld aga see ei olnud nii hull.

              Mäletan, kui eelmises mängus tuli välja, et klaaspro'le meeldib siiralt olla hunt ja ta on kurb, kui ta seda ei saa olla. :D

              Aga see võibolla ka suht role-neutral sub.

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #727
                Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                no Laas tundus mulle ikka päris küla...
                pigem oligi bwg, nati kahtalne, sest oli vetis tagaplaanil paar päeva vist (vähemalt eile ei paistnud silma).

                Aga see teie (timzi ja bwg) poolt nolynch asja ajamine tundub suht legit küla ju? Et ikkagi game solved?

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #728
                  Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  See on day 1 nagu aru saan?
                  See day 1 jep

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #729
                    Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    Tegelt ma ei usu, et Kristjan ennast hundina ever välja subib. Sai küll wowalt veits tuld aga see ei olnud nii hull.

                    Mäletan, kui eelmises mängus tuli välja, et klaaspro'le meeldib siiralt olla hunt ja ta on kurb, kui ta seda ei saa olla. :D

                    Aga see võibolla ka suht role-neutral sub.
                    rofl

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #730
                      Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      flipmachine muidu foorumis active olnud aga siit afk.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #731
                        Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        sorry mees, aga kui ikka arvuti välja lül ja auto tagaistmel siis ma küll aktiivne viimane tund pole olnud.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #732
                          Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          tegelt ma ei saa üldse aru ,kuidas te saate niipalju overbeti ütlusi arvesse võtta, eriti kuna ta hunt oli ! Veidi tegemist ja siis hakkan ka lugema ning postitan oma arvamuse, kes see hunt võiks olla.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #733
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Hääli Lynch Hääletajad
                            4 overbet KristjanLaas (30), q_q (90), eluvend (19), flipmachine (5)
                            1 KristjanLaas VisaHing (40)
                            1 VisaHing ranka (7)
                            1 q_q overbet (13)
                            1 ranka WowAwiAA (55)
                            1 Viga BlackWerewolfGenie (21)

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Oomg oomg oomg. ÄRge lynchime OVerbeti day1. traaaaaaaaaaaaaaaa.
                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            rahunege maha 1 time ja mõelge nüüd 30h, mis teema on olnud.

                            visahing ära hakka sittuma kõike minu ja flip ja kelle veel sisse toomisega.
                            No suht lock-cleared ikka ma mõtlen kui Laas sellise mängu hundina välja mängis siis GG wowa ei pea isegi mütsi sööma ja mul pohhui kui leveldatud saan.

                            Seega villa team for sure on BWG + Timz.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #734
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Kuda mina wolf olen,kui overbet on wolf ? Pm mäng on tehtud: sina ja overbet olete wolfid. 1. Sina olid see, kes proovis eile elueest päästa overbetti, et temalt hääli maha saada. 2. Sinu ja overbeti hääled läksid sujuvalt samale inimesele, kes ohustas overbeti väljalangemist.

                              tnx kiire selguse eest, eile paanikaga.
                              Whoof-o-meter broken

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #735
                                Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Tegelt flipi'l on seal postis pointi timz re-readi day 1'te ja vaata eluvenna tooni terve see aeg kui votemene käib.

                                Eluvend + Overbet ei ole üldse välistatud seal.

                                Comment

                                Working...