VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #541
    Re: Vote Count 150 to 387

    wowa by the way kui ma n2 kill ei ole siis ma hääletan sind homme. Täna niikuinii tundub, et läheb overbet kui on wolf siis mul BWG sündroom, kui on villa siis vaadake mu poste täna. Ma ka out nüüd.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #542
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Vaata ise oma tähele.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #543
        Re: Vote Count 150 to 387

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        wowa by the way kui ma n2 kill ei ole siis ma hääletan sind homme. Täna niikuinii tundub, et läheb overbet kui on wolf siis mul BWG sündroom, kui on villa siis vaadake mu poste täna. Ma ka out nüüd.
        Ma pole suuremat kindel, et ma sind hääletan.
        Kuna sa mängida ei oska, ei oska ma sind sp readida.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #544
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          VÕite mul münuga täna tuld anda, lähen meeleldi end game. Kuid kui keegi midagi sellist siis teeb nagu tehti viimane mäng q_q vastu siis koorin irl naha teilt.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #545
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            KristjanLaas

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #546
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Overbet, kui sa peaksid küla olema, ma olen äärmiselt pettunud sinus.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #547
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                KristjanLaas
                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Overbet, kui sa peaksid küla olema, ma olen äärmiselt pettunud sinus.
                kuidas see loogiline on?

                Täna overbet ja homme wowa.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #548
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  wowa ob top vagon jutt täielik bs. Kui mugav on istuda vaikuses ranka peal ja öelda, et sa olid eemal. Sa ei andnud eelnevalt märku ka imo, et eemale lähed.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #549
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    ob ja wowa makeb lihtsalt nii palju sencei siin

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #550
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Harva kui märku annan sellest.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #551
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        wowa kumb on loogilisem, kas mina-ob-visa pundist combo või sina-ob-visa pundist combo?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #552
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Harva kui märku annan sellest.
                          pohhui, su action ja sõnad on vastuolus ju

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #553
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Visa ei make sencei hundina

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #554
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              pohhui, su action ja sõnad on vastuolus ju
                              POhuj yolo

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #555
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Visa ei make sencei hundina
                                Actually, god aweful tänase päeva algus tal.

                                Comment

                                Working...