Re: Vote Count 150 to 387
wowa by the way kui ma n2 kill ei ole siis ma hääletan sind homme. Täna niikuinii tundub, et läheb overbet kui on wolf siis mul BWG sündroom, kui on villa siis vaadake mu poste täna. Ma ka out nüüd.
wowa by the way kui ma n2 kill ei ole siis ma hääletan sind homme. Täna niikuinii tundub, et läheb overbet kui on wolf siis mul BWG sündroom, kui on villa siis vaadake mu poste täna. Ma ka out nüüd.
Comment