VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #571
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    ei pea peale seda ei viitsi teemat.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #572
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Mis toimub nüüd, miks 4 votet mu peal, nalja teete? Ma basically ainuke, kes eile rankat üritas päästa. Tõesti q_q misread on nüüd selline patt, mille pärast ma lynched peaks saama täna? Kammoon, see oli kõigile eile näha, et ta semi-wolfy.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #573
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        loool

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #574
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Visahing on ka kahtlane, seda arvas ka ranka enne surma... Visa-wowa combo on ainuke loogiline siin praegu minu jaoks.

          Visahing

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #575
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            mhm wowa hääletame jah mind

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #576
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              overbet

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #577
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                ei pea peale seda ei viitsi teemat.
                Hundina sama asja teinud btw.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #578
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  Mis toimub nüüd, miks 4 votet mu peal, nalja teete? Ma basically ainuke, kes eile rankat üritas päästa. Tõesti q_q misread on nüüd selline patt, mille pärast ma lynched peaks saama täna? Kammoon, see oli kõigile eile näha, et ta semi-wolfy.
                  throupinmymouth.gif

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #579
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    throupinmymouth.gif
                    slip imo

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #580
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      slip imo
                      typo, typo is the word you're looking for.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #581
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        no kuule see obvious ju, q_q wolfgame on gife panna, eks sa temalt üht-teist õppind

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #582
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          no kuule see obvious ju, q_q wolfgame on gife panna, eks sa temalt üht-teist õppind
                          Sul Kae-ga probleeme?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #583
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Overbeti hääletajatest eilsest on flipmachine hääl vähima väärtusega. Ja puhtalt selle pealt vaataks esmalt tema poole.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #584
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              S.t ELuvenna ja Klaasi hääled on neid pigem clearivad kuna overbet flipib wolf.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #585
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Ning jah overbet oli minu ja q_q poolt päev läbi tule all ja busimine ei tohiks väga palju küla punkte anda, siis 5:2 seisust oma hääled overbet peale panna 3 minutit enne päeva lõppu ilma, et käed seotud oleks olnud on küllaltki cleariv.

                                Comment

                                Working...