VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #586
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Üli väss olla aga miks Ranka eile ei päästnud end? Mnja blääd. Tuleb seedida olukorda. Huntidel preagu väga suur võimalus, et panevad mängu kinni.

    Ma ei ole hunt ja iga mõtlev küla saab aru, et ma ei mängi hundina nii.

    Wow tundub külane
    Overbet tundub kahtlane
    KristjanLaas tundub semikahtlane
    FlipMachine lihtsalt ei oska midagi teha ja on võtnud kaitsepositsiooni ehk viskab sõna sekka ainult siis kui keegi teda ründab. Wolfine tegelane.
    Eluvenda pole süvenenud ja ei oska zittagi arvata.
    BWG külane until proven wrong.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #587
      Vote Count 500 to 586

      Hääled seisuga post 500 kuni 586
      Öö saabub 3:28:38 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      5 overbet WowAwiAA (35), eluvend (3), flipmachine (4), KristjanLaas (15), VisaHing (8)
      2 VisaHing overbet (4), BlackWerewolfGenie (7)
      2 ei ole hääletanud ranka (0), q_q (2)

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #588
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        ranka

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #589
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Ma juba day 1 ütlesin ju, et q_q on wolf, miks te ei kuulanud mind.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #590
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            :D

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #591
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              ob paneb nii hullu, et ma hakkan teda trollivaks külaks pidama juba:(

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #592
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                ob ei trolliks külana, vb kunagi tulevikus kuid mitte praegu.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #593
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Ilma pressi saamata ei trolliks ta tegelikult hundina ka.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #594
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Jep ma vabsjee ei kujuta ette kes teine hunt ob kõrval - võib olla kes iganes.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #595
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      ranka
                      Karupoeg eemalda enda programmist player listist Ranka ja Q_Q :D plzzz.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #596
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Karupoeg eemalda enda programmist player listist Ranka ja Q_Q :D plzzz.
                        ei viitsi.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #597
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Kelle lynchib siis :D ?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #598
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Kelle lynchib siis :D ?
                            ah jep Overbetil 5 häält lol ei pannud tähele.

                            Overbet taaskord kadunud nagu eilegi...


                            fak ma ei tea :( raske mäng

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #599
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Üli väss olla aga miks Ranka eile ei päästnud end? Mnja blääd. Tuleb seedida olukorda. Huntidel preagu väga suur võimalus, et panevad mängu kinni.

                              Ma ei ole hunt ja iga mõtlev küla saab aru, et ma ei mängi hundina nii.

                              Wow tundub külane
                              Overbet tundub kahtlane
                              KristjanLaas tundub semikahtlane
                              FlipMachine lihtsalt ei oska midagi teha ja on võtnud kaitsepositsiooni ehk viskab sõna sekka ainult siis kui keegi teda ründab. Wolfine tegelane.
                              Eluvenda pole süvenenud ja ei oska zittagi arvata.
                              BWG külane until proven wrong.
                              see kahtlane post tegelt, ma kindel, et visa on koos wowaga wolf

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #600
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                yo visa mis möllad

                                Comment

                                Working...