Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA
Üli väss olla aga miks Ranka eile ei päästnud end? Mnja blääd. Tuleb seedida olukorda. Huntidel preagu väga suur võimalus, et panevad mängu kinni.
Ma ei ole hunt ja iga mõtlev küla saab aru, et ma ei mängi hundina nii.
Wow tundub külane
Overbet tundub kahtlane
KristjanLaas tundub semikahtlane
FlipMachine lihtsalt ei oska midagi teha ja on võtnud kaitsepositsiooni ehk viskab sõna sekka ainult siis kui keegi teda ründab. Wolfine tegelane.
Eluvenda pole süvenenud ja ei oska zittagi arvata.
BWG külane until proven wrong.
Üli väss olla aga miks Ranka eile ei päästnud end? Mnja blääd. Tuleb seedida olukorda. Huntidel preagu väga suur võimalus, et panevad mängu kinni.
Ma ei ole hunt ja iga mõtlev küla saab aru, et ma ei mängi hundina nii.
Wow tundub külane
Overbet tundub kahtlane
KristjanLaas tundub semikahtlane
FlipMachine lihtsalt ei oska midagi teha ja on võtnud kaitsepositsiooni ehk viskab sõna sekka ainult siis kui keegi teda ründab. Wolfine tegelane.
Eluvenda pole süvenenud ja ei oska zittagi arvata.
BWG külane until proven wrong.
Comment