VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #511
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    ON PÄEV!

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #512
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      unustasin mainida, et öösel tapeti q_q :(

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #513
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        Omggggggggggggggggggggggggg...

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #514
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          fak see Overbet sai ellu jäetud. :D Hakkavad juba kahtlused tekkima.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #515
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            worst case scenario jep. KT on surnud. 0 peeks. 2 top hundikandaati on surnud ja olid külad.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #516
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Overbet, täna ilmselt afk mingi õhtuni.

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #517
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                qq oli siis possibly ranka peek.

                vähemalt olid inimesed aktiivsed ja hääletati eilseid ronge... va ranka, lol.

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #518
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Täna ei suuda ma näha, et lintsitud saaks wow, krisjtanlaas, visahing

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #519
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Pool 12ni saab lives olla veel ja lahendada. Ütlen muidu ausalt, et päeval korraks mõtisklesin selle üle, et what if ranka on KT. See kuidas ta ütles, et: '' homme näitan teile, et olen küla '' vms. See jäi ka mõtteks ja ei tahtnud seda välja öelda valjult, et mu arust võib Ranka KT olla :D tagantjärgi tarkus muidugi.

                    Tegelikult on ka tema enda süü ,et ta ei päästnud end. Ta hääl oli ju minu peal ja oleks võinud siis Overbet panna. 5-4.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #520
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Q_Q
                      eluvend
                      Flipmachine
                      wowa
                      KristjanLaas
                      BWG

                      Visahing
                      ranka

                      Unreal, mis toimunud siin teemas pärast seda, kui ma eile ära läksin. Kuku jagas välja, et mu pushimine tulemust ei anna ja võttis ranka ette peaaegu ilma põhjuseta ja kõik insta järgi ka. Kuku peab wolf olema siin, suht nobrainer.

                      Teine wolf ilmselt listist eluvend, flipmachine, wowa. Kuku tegi eluvennale mingit kahtlast cleari enne, pluss eluvend pole üldse veenev olnud see mäng minu jaoks, eelmine mäng, mida hostisin, pani vähe, aga täpseid reade, see mäng sellised sisutühjad mõttetud postid kõik, suur erinevus tema eelmise hea villamängu vahel.

                      Wowa võib ka olla, sest kui nad q_qga koos hundid, siis kindla peale mõtleks nad unreal skeemi välja, aga siiski unlikely.

                      Flipmachine lihtsalt ülejääk, kellest ei oska midagi arvata, võib vabalt wolfy olla.
                      Kui Overbet on wolf on Flipmachine ka. Kes muidu oleks nõus, et lynchiks Overbeti täna? Eile seda ma teha ei tahtnud aga samas ei teadnud, et nii nõme outcome ka tuleb.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #521
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Kui Overbet on wolf on Flipmachine ka. Kes muidu oleks nõus, et lynchiks Overbeti täna? Eile seda ma teha ei tahtnud aga samas ei teadnud, et nii nõme outcome ka tuleb.
                        Kuda mina wolf olen,kui overbet on wolf ? Pm mäng on tehtud: sina ja overbet olete wolfid. 1. Sina olid see, kes proovis eile elueest päästa overbetti, et temalt hääli maha saada. 2. Sinu ja overbeti hääled läksid sujuvalt samale inimesele, kes ohustas overbeti väljalangemist.

                        tnx kiire selguse eest, eile paanikaga.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #522
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          kui lähen siis q_q on locked küla, jälgige visahinge.
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          MUUTKE OMA HÄÄLED ÄRA LOLLID. TÕSISELT KA.
                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Ma läheks overbet pigem.
                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Ärge tehke seda.
                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          overbet
                          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                          sounds legit
                          overbet
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          stfu hunt.

                          saage aru, et mu häälte peal on hundid ja neil on hea meel hetkel. MUUTKE HÄÄLED JA SAATE HOMME EXTRA READE GOD DAMN. 3 MINUTIT AEGA. VISAHING VÕTKE AGA EI OLE 100% KINDEL TEMA HUNDILISUSES, NII 99%.
                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          ÄRGE ALLUGE PROVOKATSIOONIDELE!
                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          overbet
                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          Hääled seisuga post 150 kuni 488
                          Öö saabub 0:02:40 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          4 overbet KristjanLaas (33), eluvend (23), q_q (98), flipmachine (7)
                          3 ranka BlackWerewolfGenie (28), VisaHing (50), WowAwiAA (55)
                          1 q_q overbet (13)
                          1 VisaHing ranka (13)
                          :00 loeb :01 ei loe
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Thanks sõbrad.
                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          Hääled seisuga post 150 kuni 494
                          Öö saabub 0:01:44 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          4 overbet KristjanLaas (33), eluvend (23), q_q (99), flipmachine (7)
                          4 ranka overbet (14), BlackWerewolfGenie (29), VisaHing (50), WowAwiAA (55)
                          1 VisaHing ranka (15)
                          :00 loeb :01 ei loe

                          wowa oli ülivaikselt ranka peal lõpuni. Kui ob peaks olema hunt, siis on wowa kindlalt teine ja vastupidi.

                          That being said, visahing

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #523
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                            õhh samas yolo overbet ikka parem lynch täna.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #524
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              overbet

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #525
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Mul vahet ole kumb lahkub, visahing või overbet - õhed hundid mõlemad.

                                overbet

                                Comment

                                Working...