VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #121
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Ranka Eks homme 21:30 saab kuulda, mis öelda on poisil.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #122
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Wowa, eluvenna kohta mis read?
      Readless kuna kui nüüd meenutan esimest mängu mis ta 2013 uuesti tegi, siis commentary mode pole tema puhul ikkagi hundine - esimene instinkt oli, et on. Vaatame mängu käigus.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #123
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        Ah mine sa ka oma tone readidega. Ma iga mäng villa ja pidevalt kirjutanud, et tegelt kindel ei ole nendes readides. Ja selles spotis ma ei saagi kindel olla ju. See oleks valid point su poolt kui ma mingi day 2 lõpus ütleks nii, aga avanguna, kammoon.

        q_q
        Ma tean.

        Nagu ma ütlesin asi pole selles, mida sa kirjutasid vaid kuidas need laused kokku panid.

        Need on wolfy mulle.

        Ma loen su eelmist mängu nüüd, vaatan mis tone seal.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #124
          Re: Vote Count 1 to 117

          BEAR NOTE

          kas votecounter on korras?

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #125
            Re: Vote Count 1 to 117

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            BEAR NOTE

            kas votecounter on korras?
            Lol good one.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #126
              Re: Vote Count 1 to 117

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              BEAR NOTE

              kas votecounter on korras?

              Jep on küll.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #127
                Re: Vote Count 1 to 117

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                BEAR NOTE

                kas votecounter on korras?
                Ranka küla või hunt?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #128
                  Re: Vote Count 1 to 117

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  BEAR NOTE

                  kas votecounter on korras?
                  Päris ongi.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #129
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Soulreadin, et mängu lõppedes on mul rohkem poste kui Ku-Ku-L.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #130
                      Re: Vote Count 1 to 117

                      Overbet viimane mäng.

                      Tunda on, et pole readides kindel samas ei ole kirjutanud seal: q_q wolfy aga teda ei tea ka kurat.

                      Jne.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #131
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Ma eelmine mäng pushisin wowat, kes 2p2s postitas aga pp-s mitte.

                        Või noh ei pushinud aga ütlesin see wolfy.

                        Overbet ütles, et see reasoning on kahtlane/wolfy.

                        Mille põhjal overbet arvab see mäng, et wowa on hunt?

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #132
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          FU CK OFF NOTE

                          pohhui see postide arv, hääled on õiged

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #133
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Sa ei tohi poste kustutada, nüüd vote counter hakkab crashima.

                            Las ranka undeleteb selle posti.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #134
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              qq alguse vähe postitamine lamp, kuna ei signinud ja võis attitute näidata.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #135
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                KARUPOEG mis tegid. Nüüd kui sa oma posti ära kustutasid jookseb voutecounter kokku.

                                Good game. keegi peab selle recoverima.

                                Comment

                                Working...