VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #106
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Kuule ära ülba siin. Vaata oma tooni, kui Khaleesiga räägid.

    Anyway alguses ütlesin, et wowa küla prolly, kuna ei kasutanud võimalust mind proovida lynchida.

    Enne korra checkisin siis vaatasin sa ei clearinud visa jne.

    Nüüd lugesin rohkem ja kõik fine.
    Sorry.
    deepbow.gif

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #107
      Re: Vote Count 1 to 102

      See vote count küll õige pole.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #108
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Overbet on hunt.

        Esimesed postid juba borderline wolf claim.







        Huntidele meeldib mingi weak sitta öelda a la X on wolfy aga samas ei tea ka raisk. Siis saab alati nö readi muuta, kui olukord muutub.

        Teine post mingi õigustab kohas, kus pole vajalik üldse.

        Ma pole seer huntinud. Kui see post rahule jätta siis kõik fine. Suures mängus ütlesin samamoodi BWG-le, et ta seer cover on kohutav. Ma võin leveldada seal, hundid ei tea. Hundid ei hakka ütlema "ok q_q ütles bwg pole seer niiet ta pole". Võivad mõelda hoopis, et q_q readid bwg seer ära ja teeb katet vms. MA POLE SEER HUNTINUD. See post on kohutav BWG-lt regardless. PUNKT!!
        lol

        Sa tahad öelda, et see on wolfy, et ma ütlen, et Visa/BWG villad, aga ei tea kunagi kindlalt? See post tehtud mingi 2 posti põhjal ju, basically ilma infota, ainult nende tehtud avangute põhjal. Ja sa tahad väita, et ma oleksin pidanud neid lockima vms, kahe posti põhjal.

        Besides, sa saad ise ka aru ju mida ma mõtlen selle all. Mõlemad suht out of the box mängijad, Visa tegi eelmine mängki mingi random claimi mis külale sitta keeras ja BWGd sa see mäng juba halva villa mängu eest sõimanud, don't tell me you don't know where I'm coming from.

        Üldiselt ma arvan, et see sul solid wolfstrat, et ainuke mängija vaikselt ära kõrvaldada siin day 1, kes varemgi sind day 1 täpselt hundiks on readinud ja julgeb sind voteda ka. Fucking well played kui küla usub ka seda.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #109
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          karupoeg

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #110
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Karupoeg kindel, et see link:
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...C3%84NGU-TEEMA

            ?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #111
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Advanced wolf strategy.

              Written by ranka.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ahhoi. Ärkasin. Olen küla ja iga päev hakkan sellisel ajal ärkama ;(
              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Palun öelge millal esimene päev lõppeb? Selle järgi oskan paar tundi vabaks võtta, et mäng ära lahendada.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #112
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                ***MOD NOTE***

                Kui keegi mulle vote counterit selgeks ei õpeta homseks, siis eemaldan mängust ühe mängija.

                Peab meeldima

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #113
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  lol

                  Sa tahad öelda, et see on wolfy, et ma ütlen, et Visa/BWG villad, aga ei tea kunagi kindlalt? See post tehtud mingi 2 posti põhjal ju, basically ilma infota, ainult nende tehtud avangute põhjal. Ja sa tahad väita, et ma oleksin pidanud neid lockima vms, kahe posti põhjal.

                  Besides, sa saad ise ka aru ju mida ma mõtlen selle all. Mõlemad suht out of the box mängijad, Visa tegi eelmine mängki mingi random claimi mis külale sitta keeras ja BWGd sa see mäng juba halva villa mängu eest sõimanud, don't tell me you don't know where I'm coming from.

                  Üldiselt ma arvan, et see sul solid wolfstrat, et ainuke mängija vaikselt ära kõrvaldada siin day 1, kes varemgi sind day 1 täpselt hundiks on readinud ja julgeb sind voteda ka. Fucking well played kui küla usub ka seda.
                  Jah see on wolfy, sest see on tone read.

                  Külad lihtsalt ei kirjuta nii.

                  Kui ma küla ja panen reade siis kirjutan: ranka on hundine.

                  Ma ei kirjuta: ranka on hundine aga tegelt ei tea ka teda raisk.

                  Huntidele meeldib nii kirjutada, sest see pole committed read.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #114
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Ranka kohta on mul tell, et kui ta postitab midagi absurset või õigemini küsib enda postis midagi absurdset, siis ta on wolf.

                    Nagu see Kuna esimene päev lõpeb? lol.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #115
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Ranka kohta on mul tell, et kui ta postitab midagi absurset või õigemini küsib enda postis midagi absurdset, siis ta on wolf.

                      Nagu see Kuna esimene päev lõpeb? lol.
                      Mul sama read, ühtekad.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #116
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Omg mul ka.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #117
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Tra sa Khaleesi mängu tõid.

                          unvote

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #118
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Wowa, eluvenna kohta mis read?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #119
                              Vote Count 1 to 117

                              Hääled seisuga post 1 kuni 117
                              Öö saabub 23:17:26 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 overbet q_q (12), BlackWerewolfGenie (2)
                              1 unvote VisaHing (12)
                              6 ei ole hääletanud KristjanLaas (0), WowAwiAA (5), ranka (0), overbet (3), eluvend (1), flipmachine (2)

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #120
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Jah see on wolfy, sest see on tone read.

                                Külad lihtsalt ei kirjuta nii.

                                Kui ma küla ja panen reade siis kirjutan: ranka on hundine.

                                Ma ei kirjuta: ranka on hundine aga tegelt ei tea ka teda raisk.

                                Huntidele meeldib nii kirjutada, sest see pole committed read.
                                Ah mine sa ka oma tone readidega. Ma iga mäng villa ja pidevalt kirjutanud, et tegelt kindel ei ole nendes readides. Ja selles spotis ma ei saagi kindel olla ju. See oleks valid point su poolt kui ma mingi day 2 lõpus ütleks nii, aga avanguna, kammoon.

                                q_q

                                Comment

                                Working...