VisaHunti vol 22
Collapse
X
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
lolAlgselt postitas q_q Vaata postitustOverbet on hunt.
Esimesed postid juba borderline wolf claim.
Huntidele meeldib mingi weak sitta öelda a la X on wolfy aga samas ei tea ka raisk. Siis saab alati nö readi muuta, kui olukord muutub.
Teine post mingi õigustab kohas, kus pole vajalik üldse.
Ma pole seer huntinud. Kui see post rahule jätta siis kõik fine. Suures mängus ütlesin samamoodi BWG-le, et ta seer cover on kohutav. Ma võin leveldada seal, hundid ei tea. Hundid ei hakka ütlema "ok q_q ütles bwg pole seer niiet ta pole". Võivad mõelda hoopis, et q_q readid bwg seer ära ja teeb katet vms. MA POLE SEER HUNTINUD. See post on kohutav BWG-lt regardless. PUNKT!!
Sa tahad öelda, et see on wolfy, et ma ütlen, et Visa/BWG villad, aga ei tea kunagi kindlalt? See post tehtud mingi 2 posti põhjal ju, basically ilma infota, ainult nende tehtud avangute põhjal. Ja sa tahad väita, et ma oleksin pidanud neid lockima vms, kahe posti põhjal.
Besides, sa saad ise ka aru ju mida ma mõtlen selle all. Mõlemad suht out of the box mängijad, Visa tegi eelmine mängki mingi random claimi mis külale sitta keeras ja BWGd sa see mäng juba halva villa mängu eest sõimanud, don't tell me you don't know where I'm coming from.
Üldiselt ma arvan, et see sul solid wolfstrat, et ainuke mängija vaikselt ära kõrvaldada siin day 1, kes varemgi sind day 1 täpselt hundiks on readinud ja julgeb sind voteda ka. Fucking well played kui küla usub ka seda.
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Karupoeg kindel, et see link:
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...C3%84NGU-TEEMA
?
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Advanced wolf strategy.
Written by ranka.
Algselt postitas ranka Vaata postitustAhhoi. Ärkasin. Olen küla ja iga päev hakkan sellisel ajal ärkama ;(Algselt postitas ranka Vaata postitustPalun öelge millal esimene päev lõppeb? Selle järgi oskan paar tundi vabaks võtta, et mäng ära lahendada.
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Algselt postitas karupoeg Vaata postitust***MOD NOTE***
Kui keegi mulle vote counterit selgeks ei õpeta homseks, siis eemaldan mängust ühe mängija.
Peab meeldima
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Jah see on wolfy, sest see on tone read.Algselt postitas overbet Vaata postitustlol
Sa tahad öelda, et see on wolfy, et ma ütlen, et Visa/BWG villad, aga ei tea kunagi kindlalt? See post tehtud mingi 2 posti põhjal ju, basically ilma infota, ainult nende tehtud avangute põhjal. Ja sa tahad väita, et ma oleksin pidanud neid lockima vms, kahe posti põhjal.
Besides, sa saad ise ka aru ju mida ma mõtlen selle all. Mõlemad suht out of the box mängijad, Visa tegi eelmine mängki mingi random claimi mis külale sitta keeras ja BWGd sa see mäng juba halva villa mängu eest sõimanud, don't tell me you don't know where I'm coming from.
Üldiselt ma arvan, et see sul solid wolfstrat, et ainuke mängija vaikselt ära kõrvaldada siin day 1, kes varemgi sind day 1 täpselt hundiks on readinud ja julgeb sind voteda ka. Fucking well played kui küla usub ka seda.
Külad lihtsalt ei kirjuta nii.
Kui ma küla ja panen reade siis kirjutan: ranka on hundine.
Ma ei kirjuta: ranka on hundine aga tegelt ei tea ka teda raisk.
Huntidele meeldib nii kirjutada, sest see pole committed read.
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Mul sama read, ühtekad.Algselt postitas VisaHing Vaata postitustRanka kohta on mul tell, et kui ta postitab midagi absurset või õigemini küsib enda postis midagi absurdset, siis ta on wolf.
Nagu see Kuna esimene päev lõpeb? lol.
Comment
-
Vote Count 1 to 117
Hääled seisuga post 1 kuni 117
Öö saabub 23:17:26 pärast
---
Hääli Lynch Hääletajad 2 overbet q_q (12), BlackWerewolfGenie (2) 1 unvote VisaHing (12) 6 ei ole hääletanud KristjanLaas (0), WowAwiAA (5), ranka (0), overbet (3), eluvend (1), flipmachine (2)
Comment
-
Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA
Ah mine sa ka oma tone readidega. Ma iga mäng villa ja pidevalt kirjutanud, et tegelt kindel ei ole nendes readides. Ja selles spotis ma ei saagi kindel olla ju. See oleks valid point su poolt kui ma mingi day 2 lõpus ütleks nii, aga avanguna, kammoon.Algselt postitas q_q Vaata postitustJah see on wolfy, sest see on tone read.
Külad lihtsalt ei kirjuta nii.
Kui ma küla ja panen reade siis kirjutan: ranka on hundine.
Ma ei kirjuta: ranka on hundine aga tegelt ei tea ka teda raisk.
Huntidele meeldib nii kirjutada, sest see pole committed read.
q_q
Comment
Comment