VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #91
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    BWG ja VISAHING on LOCK külad.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      Palun öelge millal esimene päev lõppeb? Selle järgi oskan paar tundi vabaks võtta, et mäng ära lahendada.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #93
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Need on postid mida hundid ei tee:

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KUKU MIDA VI TTU :D


        q_q
        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        flipmachine nillib vaikselt aga ei oska midagi postitada? prolly hunt :P. Ajalugu on alati näidanud, et uustulnukad ''randitakse'' kohe huntideks. Kasvõi mu esimene mäng. Insta hunt. Siis 10x küla. Tegin uue kasutaja ( Ahv Kongost ) ja nagu selgest taevast, taaskord hunt.

        Seega flipmachine tegelt.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #94
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Overbet on hunt.
          Lol see oli ammu selgeks tehtud, sp tõid khaleesi kohale w?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #95
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Lol see oli ammu selgeks tehtud, sp tõid khaleesi kohale w?
            Paljud aravavad ma hunt. Sellepärast.

            Ma ütlesin esimesena, et overbet outis ennast juba, mine vaata.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #96
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Rankal standard hundi mängu postid jälle.

              "Kuna päev lõpeb" jne. Talle meeldib hundina selliseid teha.

              Nüüd ranka tuleb ja ütleb, et mu read vale kuna igas rollis ta ei tea kuna päev lõpeb aga I call bullshit.

              Vote count juba olnud ja karupoeg kirjutas.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #97
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Wowa küla, sest oleks probaaaaaaably kasutanud võimalust mind pushida kui bwg+visa+ob olid mu peal juba.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #98
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Eluvend ka küla vist. Aga see üli thin.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #99
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Flip on awkward postid aga mitte päris hundised.

                    Võib vabalt, et ei oska midagi sekka öelda, kui bwg ja visa spamivad.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #100
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Palun öelge millal esimene päev lõppeb? Selle järgi oskan paar tundi vabaks võtta, et mäng ära lahendada.
                      ***MOD NOTE***



                      Päev lõppeb homme kell 22:00!

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #101
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Yep wowa küla ikka.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #102
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          overbet

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #103
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Yep wowa küla ikka.
                            Mis esimesele põhjusele toetavat leidsid?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #104
                              Vote Count 1 to 102

                              Hääled seisuga post 1 kuni 102
                              Öö saabub 23:29:14 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 overbet q_q (7), BlackWerewolfGenie (2)
                              1 flipmachine VisaHing (9)
                              6 ei ole hääletanud KristjanLaas (0), WowAwiAA (0), ranka (0), overbet (2), eluvend (1), flipmachine (2)

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #105
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Mis esimesele põhjusele toetavat leidsid?
                                Kuule ära ülba siin. Vaata oma tooni, kui Khaleesiga räägid.

                                Anyway alguses ütlesin, et wowa küla prolly, kuna ei kasutanud võimalust mind proovida lynchida.

                                Enne korra checkisin siis vaatasin sa ei clearinud visa jne.

                                Nüüd lugesin rohkem ja kõik fine.

                                Comment

                                Working...