VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #61
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

    Overbet, kas see siin ongi su "märkimisväärne paika pandud strat?" game leaderitele turja lootuses cleaned saada? Kuna no way first time wolf mängu liidrite kallale asub?

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #62
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Overbet teab, et ma tean et ta teab, et viimane kord kui q_q selle sama jamaga välja tulin tembeldasin ta hundiks ja teades, et ma seda tean, et ta teab ei tohiks ma oodata, et ta sama viga teeb.
      Nii, et overbet
      Too oleks pidanud underlined olema #60.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #63
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas overbet Vaata postitust
        ?

        Ma ausalt ei tea, millisele mängule sa viitad sellega.
        Osa "ausalt" on mõttetult üle voolavalt oma statementi ehmpasisemine, mis on uncalled for ja on hoopis nõrga liiniga. Pretty much hundi tell.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #64
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

          Seal kus q_q ja luuk olid hundid.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #65
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

            Ma olen mõningase välise faktori tõttu liimist lahti ja pean nüüd veel ka multy tablema, niiet :/

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #66
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              sain ka külarolli taaskord. Samas hea, kuna nüüd ei pea põdema mida kirjutad ja kuidas kirjutada :D

              eluvend tundub solid .
              Visa/overbet

              GG

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #67
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Overbet, kas see siin ongi su "märkimisväärne paika pandud strat?" game leaderitele turja lootuses cleaned saada? Kuna no way first time wolf mängu liidrite kallale asub?
                Nope, sry, see mäng ei näe wonderstratti, sest ma villager, maybe next time. Besides, ei ole väga turjakargamine olnud, pole kedagi lock wolfiks pannud, q_q puhul põhjust ka teda wolfiste sekka panna, sa polnud postitanud ja see veits fishy imo kui sa online pidevalt ja rääkinud, et sulle ei meeldi wolfina mängida ja siis ei postita midagi.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #68
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  wowa kombeks hunduna ka vaikselt istuda vaja survestada siis saame teada mis leveliga see kord alustab. :)
                  Ei istu vaikselt hunduna, frozen olen.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #69
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Overbet teab, et ma tean et ta teab, et viimane kord kui q_q selle sama jamaga välja tulin tembeldasin ta hundiks ja teades, et ma seda tean, et ta teab ei tohiks ma oodata, et ta sama viga teeb.
                    Nii, et overbet
                    See tundub väga ette mõeldud wolfy statement minu meelest, kohe 1 min pärast minu posti. Wowa teadis, et kui ta freezib, siis hakatakse teda mingi aeg kahtlustama. Kui kahtlus postitatakse, siis insta teemasse ja kohe counter varnast võtta. I do not buy it, at all.

                    wowa ja q_q wolfid, solved.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #70
                      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Visa/overbet

                      GG
                      Tõmbame Visa maha

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #71
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        See tundub väga ette mõeldud wolfy statement minu meelest, kohe 1 min pärast minu posti. Wowa teadis, et kui ta freezib, siis hakatakse teda mingi aeg kahtlustama. Kui kahtlus postitatakse, siis insta teemasse ja kohe counter varnast võtta. I do not buy it, at all.

                        wowa ja q_q wolfid, solved.
                        Okei tehke sõna frozen tähenduse libahundi kontekstis endile selgeks. BWG sai andeks, kui 4 mängu jutti ajab, et ma frozen.

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #72
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Tõmbame Visa maha
                          Rankat ie proovigi seekord? :D
                          Statistika räägib tema kasuks ju! :D:D

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #73
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            See tundub väga ette mõeldud wolfy statement minu meelest, kohe 1 min pärast minu posti. Wowa teadis, et kui ta freezib, siis hakatakse teda mingi aeg kahtlustama. Kui kahtlus postitatakse, siis insta teemasse ja kohe counter varnast võtta. I do not buy it, at all.

                            wowa ja q_q wolfid, solved.
                            Ma olen kiire mõtleja mõlemas rollis ja sp ma ka hundina ei freeze.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #74
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                              Rankat ie proovigi seekord? :D
                              Statistika räägib tema kasuks ju! :D:D
                              EI s.t tõmbame visa hundikandidaatidest maha. Panin ta 1 posti põhjal sinna, hiljem näitas Oma KülaLane

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #75
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Okei tehke sõna frozen tähenduse libahundi kontekstis endile selgeks.
                                Tahaks teha. Kust tarkust saab selle kohapealt?

                                Comment

                                Working...