VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvend
    Grinder
    • Sep 2010
    • 640

    #436
    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    foff ära hakka ulme segaseks ajama praegu. 3 variandi vahele jääb ranka ob või elu.
    Kui sa küla siis eriti tainas ikka :)
    Prolly OTSID mulle hundilisust sellepärast, et su päeva alguses kahtlaseks nimetasin. Ei maksa nii kinni jääda vasturündamisse

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #437
      Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Klaas, eluvend pigem küla. Võib hunt olla aga halb lynch täna.

      Täna peab kindlalt minema ranka/overbet muidu kaotame selle mängu.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #438
        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        krisjan

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #439
          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          kristjanlaas

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #440
            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Klaas, eluvend pigem küla. Võib hunt olla aga halb lynch täna.

            Täna peab kindlalt minema ranka/overbet muidu kaotame selle mängu.
            No aga kui ranka ja overbet mõlemad on külad siis me ju teeme huntidele mängu kergemaks. Seega see statement on suht onesided bro.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Haha priceless ranka jälle hunt lock it up.
              tead ma ei hakka kaitsmagi, sest sa ajad juba närvi :) mängu lõpus selgub.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #442
                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Klaas, eluvend pigem küla. Võib hunt olla aga halb lynch täna.

                Täna peab kindlalt minema ranka/overbet muidu kaotame selle mängu.
                overbet sellisel juhul

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #443
                  Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  No aga kui ranka ja overbet mõlemad on külad siis me ju teeme huntidele mängu kergemaks. Seega see statement on suht onesided bro.
                  Ei ole.

                  Nad on NII hundised. Isegi kui küla flipivad me peame nad ära "lahedama" s.t lynchima, muidu nad jäävad mängu ja kaotamegi.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #444
                    Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    tead ma ei hakka kaitsmagi, sest sa ajad juba närvi :) mängu lõpus selgub, et sul oli õigus
                    FYP!

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #445
                      Vote Count 150 to 444

                      Hääled seisuga post 150 kuni 444
                      Öö saabub 0:10:56 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      4 overbet KristjanLaas (30), q_q (90), eluvend (19), flipmachine (5)
                      1 KristjanLaas VisaHing (40)
                      1 VisaHing ranka (7)
                      1 q_q overbet (13)
                      1 ranka WowAwiAA (55)
                      1 Viga BlackWerewolfGenie (21)
                      :00 loeb :01 ei loe

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #446
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                        Oomg oomg oomg. ÄRge lynchime OVerbeti day1. traaaaaaaaaaaaaaaa.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #447
                          Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Ma nõus Ranka hundine overbet suht villane päevalõpp. Aga Overbet kindel, et ranka küla aga see vist based on see, et ta peab sind 100% hundiks.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #448
                            Re: Vote Count 150 to 444

                            Kõige kasulikuma mängija võtame day1 välja v.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #449
                              Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              rahunege maha 1 time ja mõelge nüüd 30h, mis teema on olnud.

                              visahing ära hakka sittuma kõike minu ja flip ja kelle veel sisse toomisega.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #450
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Ma nõus Ranka hundine overbet suht villane päevalõpp. Aga Overbet kindel, et ranka küla aga see vist based on see, et ta peab sind 100% hundiks.
                                Suht villane lõpp, et ühe posti tegi?

                                Comment

                                Working...