VisaHunti vol 22

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #706
    Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Majority lynch aktiveerub olukordades, kus külal on ühe mängijane eelis (nt F5: 3 külaelaniku, 2 hunti; F3: 2 külaelaniku, 1 hunt), kui majority lynch on aktiivne siis iga mängija saab ühe korra hääletada ja siis jääb tema hääl lukku. Kui enamus mängijaid on ühe mängija vastu hääletanud siis lõpeb päev koheselt ära.

    Võimalus hääletada no lynch. Seda saab teha boldids no lynch, kui päeva lõpus on enim hääli no lynchi peal siis ei pooda kedagi üles.
    Hold your horses now boys.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #707
      Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

      Aa meil kaks never mind

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #708
        Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

        täna peab No Lynch olema

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #709
          Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

          Meil on seis

          3 küla 1 hunt

          kui täna poome villa ja hunt sööb öösel teise villa on gg.

          Selle pärast peame täna hääletama No Lynch ehk ja laskma hundil ära tappa kellegi ja f3 mängida.

          Kui keegi just 100% kindel ei ole aga see on väga suur risk, mina ei ole kindel ainult kahtlus on.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #710
            Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

            Ja imo Eluvend seda qq listi vaadates oled sina suurem wolf kui flipmachine.

            Flipmachinel jumala villalikud vastused.

            Overbet avapostis ütleb, et eluvend villa aga meie visahingega oleme kahtlased ja meid ei tea kunagi.

            Nüüd listis oled sa korraga hundi kandidaat no.2. - Ranka ütles, et huntidele meeldib ühte hunti oma listi panna.

            See, et sa seda no lynchi teemat hetkel üldse ei vaadanud on üpriski wolfine.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #711
              Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Nüüd listis oled sa korraga hundi kandidaat no.2. - Ranka ütles, et huntidele meeldib ühte hunti oma listi panna.
              No täpselt! Ja kuna ma ju küla, siis peab olema flipmachine.
              Aga ma ütlen, täit kindlust pole hetkel küll kellegi rohkema üle kui enda :D

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #712
                Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                Hakkan üle lugema veel kord, notepädiga äkki jääb midagi asjaliku silma aga nagu eelnevalt öeldud, kui 100% kindel pole tuleb minna No Lynchiga

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #713
                  Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                  please do that

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #714
                    Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    Meil on seis

                    3 küla 1 hunt

                    kui täna poome villa ja hunt sööb öösel teise villa on gg.

                    Selle pärast peame täna hääletama No Lynch ehk ja laskma hundil ära tappa kellegi ja f3 mängida.

                    Kui keegi just 100% kindel ei ole aga see on väga suur risk, mina ei ole kindel ainult kahtlus on.

                    Lugesin siin ja spammi on tõesti palju. Ainus huvitav kohtmis silma jäi on siin.



                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    see flipmachine push tundub imo wolfise d3 setupina, hea d3 tolle pealt wolfidel must lynch olukorda minna, ma soovitaks flipmachinel järgi mõelda praegu.
                    flipi vastus.

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    ma olen küla, sina oled hunt ja sa lahkud mängust. gl !

                    See võib väga edukalt olla siin huntide omavaheline lüke.


                    Samas ma BWG-ga nõus, et kui te siiani omavahel kedagi ei usalda on no lynch kõige parem.

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #715
                      Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                      Kuidas see no lynch toimib?
                      Kas nii: 3 häält - no lynch
                      1 hääl - eluvend
                      Ja lähebki eluvend? Või tähendab see, et kuna enamus hääletas NO LYNCH, siis ei lähegi keegi?
                      Esimese variandi puhul jääb ju hundil võimalus viimasel minutil hääl peksta kelelgi peale ja ongi gg.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #716
                        Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                        karupoeg :(
                        Sa vist ikka tegid rigged randi. Su mängudes ma alati küla (obv tahtsin KT) :(
                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        sain ka külarolli taaskord. Samas hea, kuna nüüd ei pea põdema mida kirjutad ja kuidas kirjutada :D

                        eluvend tundub solid .
                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Ahhoi kõik külad ja non-külad.

                        Ma külaliige võibolla special power ka.

                        Kui ma olen seer siis n0 peek on flipmachine

                        aga see ainult siis kui ma olen. Ma tegelt pole.

                        VisaHing wulfib siin
                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        sup

                        eluvend villa, BWGlt ja Visalt pigem villane algus, aga noid kahte ei tea kunagi kindlalt.
                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Ma pole liitund mängugagi muidu suht nõme aga overbet outis ennast juba niiet np.
                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        + BWGl tegelt õigus, et ma olin frozen, aga sess+Skype, seega oli tegemist ja tahtsin rohkem actionit ka oodata enne postitamist
                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Soulriidin, et 1 hunt on postitanud ja 1 veel mitte.

                        Mõtlesin, et viskan Visale veidi propsi ja toon esimesed postid siia lehele. Pigem tundub suht villanelane indeed, kuni overbet sisse hüppab.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #717
                          Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                          Kuidas see no lynch toimib?
                          Kas nii: 3 häält - no lynch
                          1 hääl - eluvend
                          Ja lähebki eluvend? Või tähendab see, et kuna enamus hääletas NO LYNCH, siis ei lähegi keegi?
                          Esimese variandi puhul jääb ju hundil võimalus viimasel minutil hääl peksta kelelgi peale ja ongi gg.
                          :)) No Lynch tähendab seda, et küla ei poo kedagi ülesse ja seega jääb hundil teha ainult nk ja mäng jätkub homme seisus 2 küla 1 hunt. (Final 3)

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #718
                            Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                            by the way ma alles nüüd näen, et overbet annab mulle ju 100% cleari ära kohe nii, et mis te siin jahute, et ma pole clear raisk :D

                            Miks ma kohe oma kaashundu kes frozen toohetk oli niimoodi tule alla seaks? Ja siis veel ütleks, et jou kuule pane üks post veel ütle, et sa olidki tegelt frozen.


                            Kamoooon Simmod :D

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #719
                              Re: VisaHunt jrk nr 22. OFFICIAL TEEMA

                              mkmm, sa said mu küsimusest NO LYNCH teemal valesti aru.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #720
                                Re: LIBAHUNT jrk nr 22. MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                                Mulle tundub, BWG on wolf, nii palju spämmi, nii palju segadust tekitab. Paneb mind endaga samasse listi, sest ilmselgelt readib ära,et ma olen noob küla.

                                BWG
                                wolfine post

                                Comment

                                Working...