Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #211
    Re: Turbo mängu teema

    Küla tegi pöörfi mängu. Wp küla

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #212
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Shut postgame möla
      omg

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #213
        Re: Turbo mängu teema

        Hundid alistusid.

        VILLAGE WIN

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #214
          Re: Turbo mängu teema

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          [1:54:52 PM] Simmo: see post, et külatargal random peek on küla ei ole vaja lolli mängima hakata
          [1:56:00 PM] Simmo: ****
          [1:56:02 PM] Simmo: visahing nussis ära
          [1:56:04 PM] Simmo: ma outed nüüd
          [1:56:14 PM] Simmo: ma pmts saaks angleshootida, et
          [1:56:18 PM] Simmo: "pinky ei ole mingi probleem"
          [1:56:22 PM] xxxxxxxxxxx: tee pinky
          [1:56:25 PM] Simmo: ma ei taha teha
          [1:56:25 PM]xxxxxxxxxx: tee ära tra
          [1:56:27 PM] xxxxxxxxxxx: ära nussi
          [1:56:29 PM] xxxxxxxxxxx: tee pinky ****
          [1:56:29 PM] xxxxxxxxxxxx: ära nussi
          [1:56:30 PM] Simmo: täitsa ******
          [1:56:30 PM] xxxxxxxxxxx: palun
          [1:56:34 PM] xxxxxxxxx: PALUN TEE
          [1:56:54 PM] Simmo: ****
          [1:56:57 PM] Simmo: sa oled nii vastik
          [1:56:58 PM] Simmo: tegin ära
          irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwww
          Last edited by VisaHing; 16.11.13, 18:40.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #215
            Re: Turbo mängu teema

            GG

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #216
              Re: Turbo mängu teema

              .
              Last edited by overbet; 16.11.13, 18:36.

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #217
                Re: Turbo mängu teema

                epikzz! GG!

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #218
                  Re: Turbo mängu teema

                  Ausalt mega kõveras selle chati peale.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #219
                    Re: Turbo mängu teema

                    thanks qq

                    see polnud big deal see kord, aga turbodel on standardina chat ainult öösel. ehk päeval rääkida ei või

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #220
                      Re: Turbo mängu teema

                      oleks bwg sisse jätnud, oleks saanud selle pealt kenasti edasi mängida, aga jea. läks perse.

                      Veidi sitt, et keegi väga ei räägi ega seleta midagi. Tark mees vapsik tuleb, ütleb mida teha ja 4 venda lendavad kaasa.

                      Arusaadav, aga samahästi võib ta teha seda hundina ja siis oleks gg

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #221
                        Re: Turbo mängu teema

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwww
                        Nagu vapsik ütles siis ära quiti enne kui ma olen mängu lõpetanud teinekord.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #222
                          Re: Turbo mängu teema

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwww
                          Ütlen siin kohe ära kui järgmine mäng keegi pinkyt küsib siis quoten seda samat posti ja on hunt.

                          Ei anna ei külana ei hundina.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #223
                            Re: Turbo mängu teema

                            jee lõpuks feik claim töötas

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #224
                              Re: Turbo mängu teema

                              Mine mu##i chatlog :D

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #225
                                Re: Turbo mängu teema

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Nagu vapsik ütles siis ära quiti enne kui ma olen mängu lõpetanud teinekord.
                                Ma ei quitinudki ju midagi, mis asja?

                                Comment

                                Working...