[1:54:52 PM] Simmo: see post, et külatargal random peek on küla ei ole vaja lolli mängima hakata
[1:56:00 PM] Simmo: ****
[1:56:02 PM] Simmo: visahing nussis ära
[1:56:04 PM] Simmo: ma outed nüüd
[1:56:14 PM] Simmo: ma pmts saaks angleshootida, et
[1:56:18 PM] Simmo: "pinky ei ole mingi probleem"
[1:56:22 PM] xxxxxxxxxxx: tee pinky
[1:56:25 PM] Simmo: ma ei taha teha
[1:56:25 PM]xxxxxxxxxx: tee ära tra
[1:56:27 PM] xxxxxxxxxxx: ära nussi
[1:56:29 PM] xxxxxxxxxxx: tee pinky ****
[1:56:29 PM] xxxxxxxxxxxx: ära nussi
[1:56:30 PM] Simmo: täitsa ******
[1:56:30 PM] xxxxxxxxxxx: palun
[1:56:34 PM] xxxxxxxxx: PALUN TEE
[1:56:54 PM] Simmo: ****
[1:56:57 PM] Simmo: sa oled nii vastik
[1:56:58 PM] Simmo: tegin ära
Comment