Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #166
    Re: Turbo mängu teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    eino tra kõik hääled olid visahingel. vapsik tegi BWG-ga coveri, kõik õnnestus ka kuni lõpus eyestabber viimasel sekundil ***** keeras.
    Ma olen nüus vapsikuga, et tänane päev ei võta ühtegi BWG rongil olnud isikut.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #167
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      eino tra kõik hääled olid visahingel. vapsik tegi BWG-ga coveri, kõik õnnestus ka kuni lõpus eyestabber viimasel sekundil ***** keeras.
      vapsik tegi bwg hääletamisega coverit endale, tähendab.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #168
        Re: Turbo mängu teema

        krt ma ei oska kedagi võtta, suht kummaline öökill

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #169
          Re: Turbo mängu teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          vapsik tegi bwg hääletamisega coverit endale, tähendab.
          see võis nii olla aga ma usun, et ta oleks rongilt nahhui lasknud viimasel hetkel.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #170
            Re: Turbo mängu teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            eino tra kõik hääled olid visahingel. vapsik tegi BWG-ga coveri, kõik õnnestus ka kuni lõpus eyestabber viimasel sekundil ***** keeras.
            day 1 on mõttetu teiste hunti suruda. eriti 9eris

            miks sa arvad, et ma chari maha lööks üldse?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #171
              Re: Turbo mängu teema

              davai unvote praegu. homme 100% vapsik kui mina peaks lendama!

              Elusees ei hoia teda lõpuni no matter what

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #172
                Re: Turbo mängu teema

                Küla valige rong. Overbet/Karupoeg/wow. Kõik head kandidaadid!

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #173
                  Re: Turbo mängu teema

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  day 1 on mõttetu teiste hunti suruda. eriti 9eris

                  miks sa arvad, et ma chari maha lööks üldse?
                  sest sa jäid üksinda hundina alles.

                  Sa ei saa mind tappa või saad? siis sa suhteliselt outed juba. Ja Chari puhul on ainuke põhjus KT hunt.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #174
                    Re: Turbo mängu teema

                    See Visa/BWG, ei usu, et hunt busis.

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #175
                      Re: Turbo mängu teema

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      krt ma ei oska kedagi võtta, suht kummaline öökill
                      eile pidasid mind kindlaks hundiks ju :)
                      palun jätkata seda teooriat siis

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #176
                        Re: Turbo mängu teema

                        VisaHing ja overbet külad siin

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #177
                          Re: Turbo mängu teema

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          krt ma ei oska kedagi võtta, suht kummaline öökill
                          OVerbet

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #178
                            Re: Turbo mängu teema

                            wtf, vapsik ei saa kuidagi wolf olla day 1 põhjal, lugege üle, kui ei usu

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #179
                              Re: Turbo mängu teema

                              lol karupoeg, milla ma sul ***** keerasin. hundile saime pihta ju

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #180
                                Re: Turbo mängu teema

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Hääled seisuga post 1 kuni 119
                                Öö saabub 0:01:59 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                4 VisaHing BlackWerewolfGenie (9), karupoeg (10), overbet (10), WowAwiAA (16)
                                3 BlackWerewolfGenie eluvend (7), VisaHing (25), vapsik (15)
                                1 vapsik eyestabber (4)
                                1 Viga Char (13)
                                :10 loeb :11 ei loe
                                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                                yolo, visahing
                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Hääled seisuga post 1 kuni 137
                                Öö saabub 0:00:21 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                4 BlackWerewolfGenie Char (14), eluvend (7), VisaHing (30), vapsik (16)
                                4 VisaHing eyestabber (5), BlackWerewolfGenie (10), karupoeg (11), overbet (11)
                                1 karupoeg WowAwiAA (20)
                                :10 loeb :11 ei loe
                                Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                                blackwerewolfgenie
                                eyestabber

                                Comment

                                Working...