Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #196
    Vote Count 143 to 195

    Hääled seisuga post 143 kuni 195
    Öö saabub 0:04:33 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 karupoeg eluvend (4), eyestabber (3), VisaHing (18), overbet (3)
    1 eyestabber WowAwiAA (4)
    1 unvote karupoeg (9)
    1 ei ole hääletanud vapsik (8)
    :34 loeb :35 ei loe

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #197
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      karupoeg

      Vapsiku push väga fishy, ei usu, et ta nii teeks+üritada minuga teami võtta day 1 alguses.
      vapsiku pushimine on väga loogiline, sest miks mina ja tema koos sees. Kuna mina küla, siis vapsik hunt tihti. aga ta ei saanud mind välja võtta, siis oleks tema muidu ilmselge, et hunt. Miks peaks keegi tapma minu enne vapsikut? Vapsik peaks tapma minu n1, aga tal jäi ainult 1 hunt alles. seega hoidis mind sees, et endale katet teha ja minu peale tuld saada

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #198
        Re: Turbo mängu teema

        jep, karu hea lynch, wtf, vapsik ei voteks nii bwgd+ BWG hääl oli ridic kaua vapsiku peal, sellist šedöövrit wolfidena turbos mõttetu teha

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #199
          Re: Turbo mängu teema

          gg

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #200
            Re: Turbo mängu teema

            andsid alla?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #201
              Re: Turbo mängu teema

              ma hunt jeap.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #202
                Re: Turbo mängu teema

                q_q confirmi ära, saab afterpartyga alustada

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #203
                  Re: Turbo mängu teema

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  gg
                  gg jah. Kohe saab teada. Kui sina polnud, siis peab olema Overbet või WoW.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #204
                    Re: Turbo mängu teema

                    wp küla

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #205
                      Re: Turbo mängu teema

                      irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: Turbo mängu teema

                        karu

                        ärge enne mängu lõpetaga kui qqlt luba olemas

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #207
                          Re: Turbo mängu teema

                          Tegelt ka Karupoeg sa hundu?

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #208
                            Re: Turbo mängu teema

                            Shut postgame möla

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #209
                              Re: Turbo mängu teema

                              krt ma ei märganud seda, et bwg lendas day 1 vapsikule peale.

                              Tegelikult oli plaan, et vapsiku võtame n0 ära, aga siis läks kõik perse

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #210
                                Re: Turbo mängu teema

                                123
                                Last edited by BlackWerewolfGenie; 16.11.13, 18:36.

                                Comment

                                Working...