Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #61
    Re: Turbo mängu teema

    vapsik

    senimaani ple ühtegi strati teemast asja rääkinud. 2+2 turbodes analüüsis külana palju rohkem.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #62
      Re: Turbo mängu teema

      Te kõik ju teate kuidas ma hundina mängin. Ma ei julge ühtegi posti teha. Praegu kirjutan täiesti vabalt ja ükskõik mis suust välja tuleb.

      Ausalt olen küla

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #63
        Re: Turbo mängu teema

        Eluvend oli esimene Visa peal ja Visa mu suurim hundikandidaat. Külasid ei leia...

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #64
          Re: Turbo mängu teema

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          eluvend/Visa. Kottis
          KAs nüüd ongi nii, et iga mäng ründad kohe mind? :(:(:(:(

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #65
            Re: Turbo mängu teema

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Te kõik ju teate kuidas ma hundina mängin. Ma ei julge ühtegi posti teha. Praegu kirjutan täiesti vabalt ja ükskõik mis suust välja tuleb.

            Ausalt olen küla
            Mis mäng sa hunt olid üldse?

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #66
              Re: Turbo mängu teema

              ma ühte küla tean peale enda

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #67
                Re: Turbo mängu teema

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                simmo slip ve?
                Kuule wtf char ma ei saa slippida pinky ka antud juba ma lock küla ära hakka pihta.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #68
                  Re: Turbo mängu teema

                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  õhh ma ei biidi ju. eluvend
                  Järgmine kes forceb.
                  Visahing/eyestabber

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: Turbo mängu teema

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Eluvend oli esimene Visa peal ja Visa mu suurim hundikandidaat. Külasid ei leia...
                    WoW eelmine mäng tegid suht häid riide. Nagu päriselt olin suht impressed. Ehk see mäng tuleb ka mõni hea read aga ausalt ma küla :S

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #70
                      Re: Turbo mängu teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      vapsik

                      senimaani ple ühtegi strati teemast asja rääkinud. 2+2 turbodes analüüsis külana palju rohkem.
                      jep, raudpolt mängin siin samamoodi nagu seal

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #71
                        Re: Turbo mängu teema

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Mis mäng sa hunt olid üldse?
                        eelmine mäng. Ahv Kongost ju

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #72
                          Re: Turbo mängu teema

                          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                          KAs nüüd ongi nii, et iga mäng ründad kohe mind? :(:(:(:(
                          Ma lugesin su posti valesti, vaatasin, et kusagil 30nda posti juures alles sisenesid mängu :D

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #73
                            Re: Turbo mängu teema

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            WoW eelmine mäng tegid suht häid riide. Nagu päriselt olin suht impressed. Ehk see mäng tuleb ka mõni hea read aga ausalt ma küla :S
                            lol, üritad pugemisega clearida ennast?

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #74
                              Re: Turbo mängu teema

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Kuule wtf char ma ei saa slippida pinky ka antud juba ma lock küla ära hakka pihta.
                              ei sina ei slippinud, keegi kasutan sinu slip strateegiat. aka "simmo slip"

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #75
                                Re: Turbo mängu teema

                                see viimane eyestabberi post ja kõige hundisem seni psotitustest üldse

                                Comment

                                Working...