Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #181
    Re: Turbo mängu teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    VisaHing ja overbet külad siin
    overbet oli sekundiga 1st teema alustades. hundina läheb vast veidi aega, kasvõi skype avamisega, mis iganes.

    VisaHing ei käituks teisel päeval nii hundina

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #182
      Re: Turbo mängu teema

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      sest sa jäid üksinda hundina alles.

      Sa ei saa mind tappa või saad? siis sa suhteliselt outed juba. Ja Chari puhul on ainuke põhjus KT hunt.
      kui ma saan pms ükskõik mis küla alles võtta, siis ma ei lampi bwg-d välja võtma kui visa on ülilihtne lynch

      näita chari potensiaalselt peeki palun? pole mõtet lampi venda välja võtta, kui isegi peeki ei jäta

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #183
        Vote Count 143 to 181

        Hääled seisuga post 143 kuni 181
        Öö saabub 0:07:57 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        1 overbet VisaHing (14)
        1 eyestabber WowAwiAA (3)
        1 unvote karupoeg (8)
        4 ei ole hääletanud vapsik (5), overbet (2), eluvend (2), eyestabber (2)
        :34 loeb :35 ei loe

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #184
          Re: Turbo mängu teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          VisaHing ja overbet külad siin
          SELLISE POSTITUSEGA????? :O

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          krt ma ei oska kedagi võtta, suht kummaline öökill

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #185
            Re: Turbo mängu teema

            kui ma külatark PEAKS olema. siis overbet on külaelanik

            seega võtame wowi or karupoja täna välja

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #186
              Re: Turbo mängu teema

              Kutid hakkake hääletama juba

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #187
                Re: Turbo mängu teema

                karupoeg

                Vapsiku push väga fishy, ei usu, et ta nii teeks+üritada minuga teami võtta day 1 alguses.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #188
                  Re: Turbo mängu teema

                  Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                  lol karupoeg, milla ma sul ***** keerasin. hundile saime pihta ju
                  mitte seda tra. Loe läbi. ma ütlesin, et vapsiku jaoks keerasid ***** kui ta hunt.

                  Kui vapsik/bwg hundid, siis rong oli täielikult VisaHInge peal. Vapsik üritas BWG-ga katet teha endale, aga mitu venda tuli sekundiga kaasa ja sina võtsid viimasel sekundil flipi ka veel ära

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #189
                    Re: Turbo mängu teema

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    kui ma külatark PEAKS olema. siis overbet on külaelanik

                    seega võtame wowi or karupoja täna välja
                    Nõus.

                    Karupoeg

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #190
                      Re: Turbo mängu teema

                      Mul ei anan rahu, et d1 sai Karupoeg iga postiga kohe kellegi cleariks :S See nii hundine.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #191
                        Re: Turbo mängu teema

                        karu miks sa bwgd ei tahtnud hääletada?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #192
                          Re: Turbo mängu teema

                          Hääletage !!!!!

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #193
                            Re: Turbo mängu teema

                            wowa, kuidas sa sa mind saad süüdistada? tundub liiga ulme , et hundina seda üritada isegi. karupoeg

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #194
                              Re: Turbo mängu teema

                              Võtame Karupoja. Day1 oli hundine, praegu veel hundisem.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #195
                                Re: Turbo mängu teema

                                Usun vapsikut ja läheb karupoeg

                                Comment

                                Working...