Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
ausalt mine perse. selle postita saad sina ja laas mult küla readi. miks te arutate kt jama siin ? seda, et äkki laas ei teinudki fake claimi? et ikka hundiks saaks aru, et ei ole fake claim jne? seda teemat ei tohi puudutada? või äkki loll kt tuleb ise välja ? jeesver milleks ?
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Seda ma räägingi.
Comment