Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahv Kongost
    Bännitud
    • Nov 2013
    • 193

    #391
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Okei poisid ja tüdrukud, ma võtan siis küla mängu juhtima tegelase rolli enda kanda.

    Mul mäng juba lahendatud.

    Day1 teeme nii:

    Igaüks hääletab nimekirja alusel:
    Ahv Kongost
    Avicii
    BlackWerewolfGenie
    Char
    Dnbftw
    eluvend
    emma
    eyestabber
    IamAllin
    kardaanirist
    karupoeg
    KristjanLaas
    maxi
    mylolo
    overbet
    pilme10
    poolakas
    q_q
    rahvavaenlane
    ranka
    taavi
    timz0333
    Tupac
    WowAwiAA
    yolpa

    endast allpool olevat mängijat. Yolpa hääletab "Ahv Kongost"

    Nii jääb päeva lõpuks kõigile 1 lynch hääl.

    Huntide tiimi : 1 2xhääletaja Tema hääl loeb kahekordselt.

    hääl loeb topelt, seega kedaiganes ta valib saab surma. seega saame homseks ühe hundi teada selle hinnaga et kaotame ühe küla. arvestades seda et tõenäoliselt day1 küla paneb pange siis on see +EV mängu jaoks ühest hundist lahti saada.

    teeme selle kokkuleppe ära ja siis ma revealin kuidas edaspidi tuleb mängida
    Ausalt ma ei saa aru, kuidas keegi nii retarded plaani peale küll tuleb. Kui veel ausamalt rääkida, siis ma ei saanud suurt midagi aru ka sellest. Mul veel parem plaan, et laseme random.org iga õhtu listi üle kuni mängu lõpuni.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #392
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Halvad peekid: ( aktiivsed mängijad ) Ranka.
      Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #393
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        kp on kahtlane mulle miskipärast ka jälle:(

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #394
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          sick..taavi pole mitte ühtegi külast posti teinud :D

          juba sellejärgi, et q_q ta safeks tõmbas, siis nad mõlemad hundid

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #395
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
            Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.
            day1 ei loe

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #396
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              KT peekib kedagi siit randomilt:

              rahvavaenlane
              Avicii
              eyestabber
              IamAllin
              Ahv Kongost
              timz0333
              eluvend

              Pikkade juhtmetega KT peekib kedagi siit randomilt:

              pilme10
              kardaanirist
              Tupac
              overbet
              emma
              mylolo

              Ma arvan, et see on fine.

              See on praeg mu readidega ainult.
              ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
              cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #397
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                saad aru, isegi pikas perspektiivis on see käik kasulikum

                kuidas on pikas perspektiivis kasulik see, et

                76% lynchime küla täna, 100% sureb öösel villa, ja 76% meie mõrvar tapab küla

                oluline koht siin ongi see, et mõrvar tapab ka küla 76%, samas maxi teooriaga, ei peaks mõrvar lotoma.


                mark my words .. hundilist:

                karupoeg, q_q, taavi

                ainukesed vennad, ja see kogu nende jutt siin..täiesti obvious hundijutt
                me saame mõrvari 100% kindlusega päeval x ka. Muud protsendid päeval x on aga väga kõikuvad ja olenevad varasemast õnnestumisest, seda küll.

                Saad ise ka aru, et ma ei ole selline mängija, kes lendab vastavalt tuule suunale. Enne kui 5 venda olid juba oma "jah" sõna Maxile öelnud, ei olnud keegi ühtegi viga veel välja toonudki selle plaani kohta.

                mis puudutab nüüd seda, et sa mind siin hundiks pead. Siiski eeldan, et sinu poolt minule suunatud "loll" oli ülekantud tähenduses. Hundina mul ei oleks mul kindlasti olnud seal vaja riskida ega ennast tule alla panna, sest suur oleks olnud variant, et Maxi plaan läheb ju läbi! Seega oleksin pm outinud 2 hunti (enda ja 2xvoteri) 1 päevaga - oleks ma seda teinud? pigem vast mitte, eksole?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #398
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                  Ranka aktiivne mängija või. 0 posti ju so far.
                  Ma oleks ka vabalt võinud magada kella 16ni ja olnud 0 post.

                  Aga ärkasin korra ja checkisin teemat ja obv võimatu magama jääda uuesti siis.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #399
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    stratiguru q_q ärkab hiljem vast, eks siis näeb, mis ta arvab
                    Magavad koos, confirmed lovers.

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #400
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Emma tundub aina rohkem hundina, kuna võtab kuidagi väga isiklikult minu random sitta tema vastu. Lõi kerge agrohundu geen välja eh?
                      Pigem üritan ikka kaitsta end igasuguse random sita vastu. Milleks seda vaja toota üldse? Et näha, kuidas ma reageerin?
                      Mulle tundub pigem, et sa võtad järjest lampi sihikule neid, kelle kohta sa tead, et nad ei ole hundid, sest sa ise oled. Et ehk lõpuks ka mingi hulk rahvast su rongi peale hüppab vms.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #401
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
                        cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng
                        Maxi, mis su plaan day2- oleks olnud. Solved oli sul ju.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #402
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          ei ära nii tee, vaatame üle kes keda saaks clearida ka, st. jagaks need asjad ikka põhimõtete järgi et kui teada saaks a la: player 1 hunt see clearib player 2, siis ei saaks juhtuda kus 1 KT peekib player 1 ja 2KT player 2te.
                          cmon qq, miks sa nii räigelt underperformid see mäng
                          See oli vb esimeste mängude teema, praegu pushivad hundid üksteist tihti.

                          Ja ajalugu näidanud, et at the end of the day ei loe see midagi.

                          Nt karupoeg eelmine 17er lynchis day1 neeme ja outis day3 ranka ja ikka peeti hundiks.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #403
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Püha müristus, mis plaanidega siin hommikupoolikul lagedale on tuldud. Agreed, et Maxi kõige lockim küla, aga kuidas seda masterplaani praeguseni arutatakse, on täielik müstika.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #404
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              magama nüüd, ööd

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #405
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Püha müristus, mis plaanidega siin hommikupoolikul lagedale on tuldud. Agreed, et Maxi kõige lockim küla, aga kuidas seda masterplaani praeguseni arutatakse, on täielik müstika.
                                kelle tapad täna?

                                Comment

                                Working...