Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
16 mängijat hetkel eks. 5 hunti, 11 küla. Täna lyncime küla, hundid tapavad 2xküla vist eks?, küla mõrvav ehk tapab hundi ehk mitte. Ütleme worst case oleks, et ei tapa, siis homme on: 5 hunti ja 7 küla, right? Kui küla mõrvav tapab hundu siis 4 hunti ja 8 küla?
mis arvate, tundub, et hundid ei ole väga kogenud, esimene päev võtavad q_q ja karupoeg välja, kuigi nad olid suht hundise jutuga. pigem loota, et küla lynchib nad ära.
tundub nagu mingi uued mängijad kuulnud, et q_q ja karupoeg kogenud mängijad. saabub öö, 0 mõtet keda võtta...
"tõmbame need kogenud mängijad välja siis, nii tavaliselt tehakse ju"
Ma olen täpselt sama asja mõelnud eile/täna
kes meil uustulijad on siis: pilme, kongo, emma tupac veel?
Comment