Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!
Sa pole ainus, kes seda tähele pani. BWG mängib hoopis teist mängu see mäng. See ei tähenda, et ta küll nüüd insta hunt oleks aga eelmised mängud on BWG ikka hullult kaost tekitanud ja segast pannud.
Võibolla on asi ka selles, et bwg peal pole tuld olnud?
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Võibolla on asi ka selles, et bwg peal pole tuld olnud?
Comment