Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #211
    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Char: me ei tee nkn seda plaani. Drop it.

    Me vahetame ühe küla 2x voteri vastu kelle me nkn lynchiks kunagi.

    Võtame endalt võimaluse nt kolmanda öö mõrvar lynchida day1, mis on huge.

    Jne jne. Me ei tee igal juhul seda.
    like I said...

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #212
      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      rollide kohta võin siin mängijatelt küsida või peaks pmima?
      Küsi wolf chatis. ^_^

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #213
        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas q_q Vaata postitust

        Kohe päeva alguses sellise plaani tegemine tapab mängu! Kõik ütlevad: "ok teeme nii!" ja saavad afk minna.
        EI, vaata mis arutelu siin toimub ja juba saab hunti leade..mõned kutid läksid AFK, kes läheksid nagunii afk, aga imo see plaan tõstis veel rohkem kära üles ja möllu..

        MOAR LEADS


        [QUOTE=q_q;558791]

        Teiseks siis 2x voter saab snipida nt mind või karupoega 21:00:58 ja huntidele 1x free kill.

        IMO 1 küla vahetus 1 hundi vastu on sitaks hea..parem kui 2 päeva lotoga külasid võlla puua.

        Algselt postitas q_q Vaata postitust

        Kolmandaks 2x voter on kerge niisama leida ja kui korralik wagon dynamics tööle panna siis ta ei kujuta endast ohtu, s.t ta pole nii suur power role huntidel kui nt mõrtsukad.

        Neljandaks siin mängus on huntidel mitu mõrtsukat, kellel käigud teisel, kolmandal päeval. Seega me ei saa raisata day1 lynchi mingi sita peale.
        esimene päev ei ole meil nagunii infot. tuleb kindlalt teada saada 1 hunt...meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #214
          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #215
            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Küsi wolf chatis. ^_^
            k, miks kaks mõrtsukat on, mis on nende vahe ja miks üks on neutraalses?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #216
              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Karupoeg, char on lock küla onju.
              ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

              Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

              Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

              Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #217
                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                esimene päev ei ole meil nagunii infot. tuleb kindlalt teada saada 1 hunt...meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.
                veits paned hullu siin

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #218
                  Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  k, miks kaks mõrtsukat on, mis on nende vahe ja miks üks on neutraalses?
                  Neutraalne on vale sõna nende meeskonna nimele.

                  See tähendab seda, et nad pole ei küla ega hundi meeskonnas.

                  Nad on iseseisev meeskond.

                  "Neutraalne" meeskond võidab, kui nad viimasena ellu jäävad.

                  See mäng on nagu free for all: küla vs hundid vs neutrals

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #219
                    Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                    hundinimekiri:

                    karupoeg, taavi, q_q


                    karupoeg on kindel hunt..tema jutt on lihtsalt nii hale hundine :D

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #220
                      Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

                      Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

                      Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

                      Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah
                      Algselt postitas Char:
                      meie chance pihta saada day1 hundile on 4 protsenti.
                      disregard minu punaselt märgitud osa.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #221
                        Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        veits paned hullu siin
                        kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

                        miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

                        võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

                        ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #222
                          Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          ma ütlesin sulle juba, et ma ei pane teda lock külaks.

                          Char ei ole loll vend, pigem isegi üks teravamatest pliiatsitest.

                          Ta varem vist koguaeg küla olnud. Ei ole teda nii agressiivselt rääkimas näinud. Sellepräast ei tahaks clearida teda. Ta võib väga vabalt saada siin aru, et karupoeg ja q_q on Maxi plaani maha laitnud ja ise lihtsalt paneb puid alla juba kustunud leegile. Küla vaatab, et poiss paneb puid ja arvab, et küla heaolu peal väljas. tegelikult teeskleb.

                          Seega, Chari puhul ma ei välistaks seda võimalust. Kuid pigem külane jah
                          Hundine post. ^_–

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #223
                            Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            disregard minu punaselt märgitud osa.
                            1. öö mõrtsuka 25 inimese seast..4 protsenti..problem?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #224
                              Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

                              miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

                              võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

                              ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???
                              Ei ole normaalne vahetus, sest hundid saavad ise valida kelle tapavad.

                              See võib vabalt power role olla, nt külatark.

                              Ja see pole loto -- ärge selle lolli jutuga üldse peale tulge. Loto on siis kui kõik vait on ja mängu ei mängi.

                              Isegi kui küla lynchime siis saab sellest infot mis võib lõpus oluliseks muutuda jne.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #225
                                Re: Libahunt XVIII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                kristjanlaas...day 1 on ju normaalne vahetus 1 hunt vs 1 küla

                                miks me peaksime krdi 25 mehe seast lotot tegema..miks?

                                võite ju homme võtta maha need oma "kahtlased hundikandidaadid". täna võiks kindla peale minna.

                                ma ei saa aru, kas ma olen ainuke, kes mõtleb peaga???
                                4% tõenäosuse kohta oli see jutt, muidu olen kahevahel. Tundub praegu, et long runis proovida d2, d3 killijatele pihta püüdmine napilt parem tõesti.

                                Comment

                                Working...