WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #46
    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    Tupac on raudselt visahing.
    wtf. Ei ole Tupac :D. Ma ei viitsi küll hakata jeblama mingi varjukasutaja alt kui ma tahaks osa võtta. Ausaltöeldes ei ole ka Tupaci fänn .

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #47
      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      wtf. Ei ole Tupac :D. Ma ei viitsi küll hakata jeblama mingi varjukasutaja alt kui ma tahaks osa võtta. Ausaltöeldes ei ole ka Tupaci fänn .
      oled, aga sa ei pea seda tunnistama. veider oleks ka saa kui sa väidaksid, et sa oled Tupac. gl, sir.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #48
        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        oled, aga sa ei pea seda tunnistama. veider oleks ka saa kui sa väidaksid, et sa oled Tupac. gl, sir.
        Sain aru jah.. See umbes sama, et keegi libahundu mängus küsib, et: XXXXXX, Oled sa hunt või küla?
        Ette teada vastus, mis sealt tuleb juba.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #49
          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Sain aru jah.. See umbes sama, et keegi libahundu mängus küsib, et: XXXXXX, Oled sa hunt või küla?
          Ette teada vastus, mis sealt tuleb juba.
          ja sellega teedki asja lihtsamaks. sa pole nii ammu hundu old, et siin läheb martingaleks. sa , ehk Tupac ON hunt ja game solved. + 5 hundut annad sa kiirelt välja.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #50
            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

            Side game võib olla: kelle gimmick on Ahv Kongost?

            Sest see on kindlasti gimmick.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #51
              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

              tolmuahv imo
              EDIT// Vist mitte, ahv kongost on selge rassistliku viitega.
              Last edited by WowAwiAA; 10.11.13, 15:45.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #52
                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Keegi tõlgiks viimased 6 posti? Google translation ei aidanud.
                Üritan.

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Ma olen seer rahvavaelane n0 peek küla
                q_q day1 peek hunt
                BWG claimib külatarga rolli, (ehk seer) öeldes kes ta peegid on.

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                BWG Vaata roleseti, no n0 actions. Lol noob wulf.
                Wow ütleb, et külatargal polnud enne mängu (ehk day 0) peeki, mistõttu ei saa ta kuidagi KT olla (sest päris KT teaks kindlasti, et ta day 0 peeki ei saanud). Seega on see fakeclaim ja selliseid fakeclaime teevad enamasti hundid, et mitte lynchi saada.

                Pluss mingil levelil on siin see nali ka, et BWG viimased mängud kahtlaselt mänginud ja teda nonstop pushitud kõigi poolt, sellepärast teda pregame votetakse.

                Kõik on obv naljaga öeldud, sest mäng pole veel alanud.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #53
                  Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                  Hoian teemal silma peal ja homme saaks teoorias alustada küll, uurin täpsemalt erinevaid rolesete, vaatab, mis teha annab.

                  Comment

                  • Ahv Kongost
                    Bännitud
                    • Nov 2013
                    • 193

                    #54
                    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Side game võib olla: kelle gimmick on Ahv Kongost?

                    Sest see on kindlasti gimmick.
                    Tere,

                    Ehk selgitad, mis gimmick tähendab siis saan sulle ehk objektiivse vastuse anda? Muidu q_q ma ei hakanud sulle PM-i saatma, sest sain oma küsimustele vastused kasutaja LenC käest.

                    Tore kui homme saaks alustada :)

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #55
                      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                      Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                      Tere,

                      Ehk selgitad, mis gimmick tähendab siis saan sulle ehk objektiivse vastuse anda? Muidu q_q ma ei hakanud sulle PM-i saatma, sest sain oma küsimustele vastused kasutaja LenC käest.

                      Tore kui homme saaks alustada :)
                      raudpolt gimmick

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #56
                        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine



                        I can feel it.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #57
                          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                          Tere,

                          Ehk selgitad, mis gimmick tähendab siis saan sulle ehk objektiivse vastuse anda? Muidu q_q ma ei hakanud sulle PM-i saatma, sest sain oma küsimustele vastused kasutaja LenC käest.

                          Tore kui homme saaks alustada :)
                          Hey vapsik.

                          ^_^

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #58
                            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                            Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                            sain oma küsimustele vastused kasutaja LenC käest.
                            Seda PM-i ma vist kätte ei saanud, aga nice try.

                            Küll aga küsis keegi spetsiifilist rolli - kasutan random.org rollide jaotamiseks, kui ma need ise määraks, siis see lisaks mängule täiesti mõttetu dimensiooni, kus inimesed üritaks ära arvata, mis rolli ma kellelegi jaotasin. Nulltolerants ka erandite tegemisel siinkohal.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #59
                              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                              pohhui. pange kirja

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #60
                                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Seda PM-i ma vist kätte ei saanud, aga nice try.

                                Küll aga küsis keegi spetsiifilist rolli - kasutan random.org rollide jaotamiseks, kui ma need ise määraks, siis see lisaks mängule täiesti mõttetu dimensiooni, kus inimesed üritaks ära arvata, mis rolli ma kellelegi jaotasin. Nulltolerants ka erandite tegemisel siinkohal.
                                ^_–

                                Comment

                                Working...