Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine
wtf. Ei ole Tupac :D. Ma ei viitsi küll hakata jeblama mingi varjukasutaja alt kui ma tahaks osa võtta. Ausaltöeldes ei ole ka Tupaci fänn .
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust

Comment