WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1

    WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    Kuigi mõni võis järeldada, et pealkirjas on juttu riista pikkustest siis paraku peame pettumust valmistama ja avalikustama, et tegu kõigest järjekordse tagasihoidliku Libahundu lahinguga. Oleme otsustanud, et selle kaheksateistkümnenda sõja puhul võiksime teha midagi veidi erilisemat ja ajada kokku suurema pundi selleks, et mängu kaasta erilisemaid rolle.


    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kui nõudlus oleks piisav, et saaks vähemalt 23 kokku, siis ma võin mingil hetkel küll Libahunt III-ga analoogse mängu läbi viia.
    Kuna master lenC oma sõnadega on valmis läbi viima siis nimetame ta siin kohal lahingu...

    Kindralmajor lenC

    Väidetavalt on tegu "analoogse" sõjaga, seega võivad rollid vähe erineda ja ehk mõni erilisem sissegi haaratud aga ülevaade järgnev

    Küla:
    1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
    1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
    1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
    12xTavamängijat

    Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

    Neutraal:
    1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

    Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

    Libahundid:
    1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xÜhekordne mõrtsukas - Saavad kindlal ööl õiguse tappa üks mängija
    2xTavamängijat



    WereWolf XVIII Reamehed


    1. Ahv Kongost
    2. Avicii
    3. BlackWerewolfGenie
    4. Char
    5. Dnbftw
    6. eluvend
    7. emma
    8. eyestabber
    9. kardaanirist
    10. karupoeg
    11. KristjanLaas
    12. maxi
    13. mylolo
    14. overbet
    15. pilme10
    16. poolakas
    17. q_q
    18. rahvavaenlane
    19. ranka
    20. taavi
    21. timz0333
    22. Tupac
    23. WowAwiAA
    24. yolpa

    25. ?

    Kell 15:00 läheb lukku

    *** Kõik mängijad peaksid andma maksimaalse panuse, et teha sellest kõige puhtam mäng mis siin foorumis olnud on. ***
    Last edited by BlackWerewolfGenie; 11.11.13, 11:46.
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    tulen ka

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

      Üks villa võiks saada peale surma teemasse ühe posti teha.

      Comment

      • Tupac
        Julm Donk
        • Oct 2013
        • 46

        #4
        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

        osaleks ka

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #5
          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

          ma tahaks Q_Qga armatsejad olla, me saame nii hästi läbi! PLIIS!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

            Võite mu nimekirjast maha tõmmata. Ausalt ei ole aega seda mängu kaasamängida. Teisipäeval on arstlik komisjon ja siis plaanin esimesel võimalusel riigist lahkuda, selle kaasneb igast muidu tegemis ja nii edasi ja nii tagasi.

            Aga guud lak kõigile.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

              Algselt postitas Tupac Vaata postitust
              osaleks ka

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Võite mu nimekirjast maha tõmmata. Ausalt ei ole aega seda mängu kaasamängida. Teisipäeval on arstlik komisjon ja siis plaanin esimesel võimalusel riigist lahkuda, selle kaasneb igast muidu tegemis ja nii edasi ja nii tagasi.

              Aga guud lak kõigile.


              in b4 gimmick revealed aga selge värk, good luck välismaal ja maha tõmmatud.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #8
                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                Kuna elu ei ole, siis osaleks ka. Lähen nüüd reeglitega tutvuma ^^

                Comment

                • hrlohe
                  Pokkerihai
                  • Mar 2011
                  • 2346

                  #9
                  Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                  kui juba nii epic asi toimub, siis osaleks ka

                  Comment

                  • hrlohe
                    Pokkerihai
                    • Mar 2011
                    • 2346

                    #10
                    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                    ups eyestabber siis , mitte hrlohe

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                      tsauki ma küla

                      Comment

                      • poolakas
                        Julm Donk
                        • Sep 2009
                        • 67

                        #12
                        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                        Ma olen juba tükk aega jälginud seda, ja oleks suur huvi, ... nädalavahetusel olen netist küll eemal, kui probleem pole, siis võtaks osa.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #13
                          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                          Mäng niikuinii ei alga enne nädala algust nii, et ok.

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #14
                            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                            Nimi kirja, palun.
                            Ja minge ***** raisk, kui mind esimene päev puuakse!

                            Comment

                            • Ahv Kongost
                              Bännitud
                              • Nov 2013
                              • 193

                              #15
                              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                              Tere.

                              Kui keegi on nõus mõned tipid andma, kuidas mäng täpsemalt käib, siis võtaks ka hea meelega osa. Oleks ainult mõned täpsustavad küsimused.

                              Kellele PM saata küsimustega?

                              Comment

                              Working...