WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #16
    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    Soulread, et Tupac on ranka.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #17
      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      tsauki ma küla
      Ja mina karu, poeg.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #18
        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

        17 koos

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #19
          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
          Tere.

          Kui keegi on nõus mõned tipid andma, kuidas mäng täpsemalt käib, siis võtaks ka hea meelega osa. Oleks ainult mõned täpsustavad küsimused.

          Kellele PM saata küsimustega?
          Kirjuta siia.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

            in

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #21
              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

              ma loobun. põhjus on lihtne. ma olen neid mänge jälginud ja ausalt öeldes pole kunagi kedagi hundina pihta pannud. readid sitad ja ei taha kellegi tiimi metsa keerata.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                ma loobun. põhjus on lihtne. ma olen neid mänge jälginud ja ausalt öeldes pole kunagi kedagi hundina pihta pannud. readid sitad ja ei taha kellegi tiimi metsa keerata.
                Ega need maailmameistrivõislused pole.

                Eelmisi mänge oled lugenud siis peaksid teadma, et enamus panevad readidega täiega võssa.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #23
                  Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                  võrreldes siin korraldatud esimeste mängudega on tase tõusnud. ja enamus ei pane enam võssa.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                    Igal juhul keegi ei ootagi, et kellegil esimene mäng oleks täpsed readid.

                    Piisab sellest, kui suudad ennast külana clearida.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #25
                      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      ma loobun. põhjus on lihtne. ma olen neid mänge jälginud ja ausalt öeldes pole kunagi kedagi hundina pihta pannud. readid sitad ja ei taha kellegi tiimi metsa keerata.
                      Eh, pole hullu, ma eelmine mäng suutsin viiest unpeeked inimesest kolm küla tanki lükata ja clearisin mõlemad hundid.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #26
                        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                        taseme pärast ei ole väga vaja muretseda kui ausa mehena kaasa mängid ja mõtled. Ning ega see täppi panemise % ei ole hea kellelgi

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #27
                          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                          Sweet 18 olemas juba. Nüüd jälle põnevil mängu pärast kui kokku tuleb:)

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #28
                            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                            võid minupeale juba hääle lukku panna

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #29
                              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Ega need maailmameistrivõislused pole.

                              Eelmisi mänge oled lugenud siis peaksid teadma, et enamus panevad readidega täiega võssa.
                              Küla
                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              võrreldes siin korraldatud esimeste mängudega on tase tõusnud. ja enamus ei pane enam võssa.
                              Hunt

                              Nüüd tuhin taga, ei kannata oodata :(

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #30
                                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                                Ma olen seer rahvavaelane n0 peek küla
                                q_q day1 peek hunt

                                Comment

                                Working...