WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mylolo
    Julm Donk
    • Sep 2010
    • 79

    #91
    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

    22.mylolo

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #92
      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

      Kui suured oddsid neutraalil võita on? Umbes sama, mis kahel suurel tiimil? Või mingi 10%?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #93
        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

        1 veel, saab täna käima

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #94
          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

          ma in

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #95
            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

            davai, käima. lenC, hakka tööle

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #96
              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

              b00m, jaa!!!

              Kiirelt käima, enne kui keegi autoga sïtma läheb vms..

              :(

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #97
                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                Sarimõrvar võiks vabalt olla.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #98
                  Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                  andke mulle piisav roll ja te olete kõik kuul peas´.

                  Comment

                  • Ahv Kongost
                    Bännitud
                    • Nov 2013
                    • 193

                    #99
                    Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    andke mulle piisav roll ja te olete kõik kuul peas´.
                    in b4 Rahvavaenlane on day1 lynch

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #100
                      Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                      Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                      in b4 Rahvavaenlane on day1 lynch
                      esmamängijale antakse aktiivsus andeks. kes sa oled? visahing 3?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #101
                        Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine
                        1. Ahv Kongost
                        2. Avicii
                        3. BlackWerewolfGenie
                        4. Char
                        5. Dnbftw
                        6. eluvend
                        7. emma
                        8. eyestabber
                        9. kardaanirist
                        10. karupoeg
                        11. KristjanLaas
                        12. maxi
                        13. mylolo
                        14. overbet
                        15. poolakas
                        16. q_q
                        17. rahvavaenlane
                        18. ranka
                        19. taavi
                        20. timz0333
                        21. Tupac
                        22. WowAwiAA
                        23. yolpa

                        Veel 2?

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #102
                          Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          esmamängijale antakse aktiivsus andeks. kes sa oled? visahing 3?
                          haha, see oleks üpris reaalne troll:D

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #103
                            Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                            Mäng algab teisipäeval, sorry.

                            On ka tekkinud väike arusaamatus - roleset selleks mänguks ei ole identne libahunt#3-ga, kasutasin sõna analoogne, ehk close enough ja midagi väga uut ja jubedat ei tule tõenäoliselt.

                            Seniks aga võib mängijaid juurde tulla (eeldusel, et kõik on cool sellega, eks siis saab firepowerit ka vastavalt lisatud, et mäng ülikaua ei kestaks).

                            edit: kuskil homme päeval/õhtul avaldan rollid

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #104
                              Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                              mida hekki. mul olid juba teada kes hundud ja oleks game nii ära solvenud, et kõik oleks käed üles tõstnud ja teatanud, et jah, sa oled winner. fuck.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #105
                                Re: WW XVIII [Big bang ehk 23+] Registreerimine

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Teemaks saab proper AIDS - Eesti poliitika.
                                Inb4 team wolves only.

                                Comment

                                Working...