WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #166
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Yo char slipped, lock overbet, lock char game over.
    Char imo väga wp hunt kui on, aga

    jup võtab bwg .. ma ei viitsi enam, kui ma KT , siis overbet küla
    juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!
    imo super külased postid

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #167
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      need tiltcoach for wulf :(

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #168
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        +1, Char hetkel pundist kõige villasem.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #169
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Char imo väga wp hunt kui on, aga




          imo super külased postid
          Please elaborate

          Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


          TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #170
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Yolpa pole ka halb tegelt täna. emma ehk tõesti hea, aga ta lihtsalt tulevikus ka nii hundine ja hundid teda ei killi, seega kui täna jääb sisse peame mõtlema sellele, et siis võiks mängu lõpuni ta sisse jätta/sundida hunte ta killima, sest muidu ta täna sisse jätmine oleks mõttetu.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #171
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              orly, et ma küla..

              aga mulle tundub, et bwg ka küla ja hunt on kuskil väljas vaatab pealt hoopis

              Comment

              • EmmaWatson
                Jube Noob
                • Oct 2013
                • 136

                #172
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                miskid asjad ei muutu kunagi.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #173
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Please elaborate

                  Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


                  TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.
                  See oleks väga wp hunt, aga lihtsalt ei usu, et hundid end day1 üldse nii tugevalt seoks lihtsalt.
                  Väga palju tõenäolisem on, et 1 neist on hunt kui see, et mõlemad.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #174
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    orly, et ma küla..

                    aga mulle tundub, et bwg ka küla ja hunt on kuskil väljas vaatab pealt hoopis
                    ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

                    Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

                    KT claim on ka väga jabur.


                    Overbet ja KT peek Char. game over

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #175
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Please elaborate

                      Kuidas on post kust ta ütleb, et "Kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!"


                      TA JU ISE ÜTLEB ÄRA, ET OVERBET on HUNT kellega ta tiimi VÕTAB wtf Kristjan sa ei loe seda välja siit vä.
                      sa tundub küla, aga su aju töötab väga imelikult...sa absull iga mäng tood mingeid imelikke asju välja..

                      tiimi võtma tähendab ka muid asju, et ma reaalselt tiimis oleme.. ehk siis ma olen tema poolt

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #176
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                        miskid asjad ei muutu kunagi.
                        Huvitav, et kp ei mängi see mäng.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #177
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

                          Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

                          KT claim on ka väga jabur.


                          Overbet ja KT peek Char. game over
                          Sa claimisid ise eile KT.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #178
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

                            Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

                            KT claim on ka väga jabur.


                            Overbet ja KT peek Char. game over
                            mis top wagon. ma olin esimene, kes sinu peale pani..või äärmisel juhul oli yolpal või kellegil hääl sinu peal.

                            päev on pikk veel. easy tiger

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #179
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              ära mängi nii hundiselt siis, mina ei suuda sind clearida kuna sa oled liiga kallutatud oma eelnevatest mängudest.

                              Sa pole kunagi Top Wagoni hääletaja ka olnud täna sa seda aga oled.

                              KT claim on ka väga jabur.


                              Overbet ja KT peek Char. game over
                              Char iga mäng day1 KT claiminud imo, seda ei saa arvestada. Ta teek seda edasi mõlemas rollis.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #180
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                sa tundub küla, aga su aju töötab väga imelikult...sa absull iga mäng tood mingeid imelikke asju välja..

                                tiimi võtma tähendab ka muid asju, et ma reaalselt tiimis oleme.. ehk siis ma olen tema poolt
                                Pead ise ka aru saama, et sind on väga raske clearida, kui sul on täna mäng nagu sa oleksid üle nädalavahetuse olnud abducted by aliens bro

                                Comment

                                Working...