Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Char imo väga wp hunt kui on, aga
imo super külased postid
Algselt postitas BlackWerewolfGenie
Vaata postitust
jup võtab bwg .. ma ei viitsi enam, kui ma KT , siis overbet küla
juhin tähelepanu, et kuna ma võtan tiimi overbetiga, siis ma obv. ei teeks seda huntidena first day!!!!
Comment