WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EmmaWatson
    Jube Noob
    • Oct 2013
    • 136

    #211
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Emmawatson ma ei tundu hundine ja selle postiga võtsid ka võimaluse, et oled KT,seega su mängus hoidmiseks 0 põhjust minu silmis.

    Lähen eemale nüüd ja väga rahuliku südamega. Gl ülejäänud ja palun emma on hea vote.
    kolmas feil.

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #212
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      ok. sõidavad täna siis 2 rongi. Mina ja char
      Enda kohta võin öelda, et pole küll pikalt mänginud, aga ilmselt suudan korraliku panuse anda ja hundid välja mõistatada küll kui arutlevad külad koos töötavad.
      JA küllap kui mu poste vaatate, on näha selgelt et ma chill küla

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #213
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
        visa, ma ei taha lagedale tulla, sest see on thin, kuid minu poolt vaadatuna on see hetkel plusspoolele kuuluv käik. Mis teeb ta omakorda külale plusspoolel olevaks.
        Thin readiga vote pole day1 hea lol, wtf.

        PALJU paremaid põhjuseid on.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #214
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          ma võin öelda, et olen mänginud 3 mängu külane. kõik võitnud. kaks mängu olen mängu lõpuni sees olnud ja võidu toonud.

          Comment

          • EmmaWatson
            Jube Noob
            • Oct 2013
            • 136

            #215
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            KristjanLaasi 3. failist võin avalikult rääkida. Tal peaks olema piisavalt kogemust juba, et teada, et erinevate mängijate KT võimaluste lahendamine on küla jaoks - EV käik.

            Kaks esimest on natuke nõrgema suurusjärgu failid, kuid neist ei räägi veel.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #216
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
              ok. sõidavad täna siis 2 rongi. Mina ja char
              Enda kohta võin öelda, et pole küll pikalt mänginud, aga ilmselt suudan korraliku panuse anda ja hundid välja mõistatada küll kui arutlevad külad koos töötavad.
              JA küllap kui mu poste vaatate, on näha selgelt et ma chill küla
              vastuseks

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #217
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Emmawatson ma ei tundu hundine ja selle postiga võtsid ka võimaluse, et oled KT,seega su mängus hoidmiseks 0 põhjust minu silmis.

                Lähen eemale nüüd ja väga rahuliku südamega. Gl ülejäänud ja palun emma on hea vote.
                no mida?
                Ma ei saa aru, mis teeb EmmaWatsoni hundiseks? Ausalt kaa tahaks mõista.
                Pmtslt las olla parem need kaks rongi käigus ja otsustakse. Saab ehk telle ka juurde hääletamisest. Iga minut ümber mõeldes tuleb randomkill ju

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #218
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                  kolmas feil.
                  Miks sa hundina peaks võtma endalt võimaluse KT claimida day1 aru ma ei saa.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #219
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    võtke ükskõik kes, aga mitte mind. vaadake mu poste.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #220
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                      KristjanLaasi 3. failist võin avalikult rääkida. Tal peaks olema piisavalt kogemust juba, et teada, et erinevate mängijate KT võimaluste lahendamine on küla jaoks - EV käik.

                      Kaks esimest on natuke nõrgema suurusjärgu failid, kuid neist ei räägi veel.
                      Oman siseinfot, et olen küla, seega minu rongi käima tõmbamise katse enne seda kui minema pean võtab sult tulevikus igasuguse credibility, seega su argument ei loe.

                      Comment

                      • EmmaWatson
                        Jube Noob
                        • Oct 2013
                        • 136

                        #221
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        võtke ükskõik kes, aga mitte mind. vaadake mu poste.
                        natuke üle ei mängi praegu?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #222
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          EmmaWatson

                          bye

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #223
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Sorry külad ja nonkülad. Täna ei ole võimalik kaasa lüüa. Nii palju fking tegemist. Olen online aga süveneda pole aega teemasse.

                            Comment

                            • EmmaWatson
                              Jube Noob
                              • Oct 2013
                              • 136

                              #224
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              EmmaWatson

                              bye
                              tsauki

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #225
                                Vote Count 1 to 224

                                Hääled seisuga post 1 kuni 224
                                Öö saabub 0:58:17 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                2 eluvend Char (21), ranka (15)
                                2 overbet BlackWerewolfGenie (34), VisaHing (29)
                                1 KristjanLaas EmmaWatson (44)
                                1 EmmaWatson KristjanLaas (27)
                                1 Char eluvend (10)
                                1 BlackWerewolfGenie overbet (27)
                                1 VisaHing yolpa (7)

                                Comment

                                Working...