Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Char on alati päris palju rääkinud.
Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.
Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.
Algselt postitas overbet
Vaata postitust
Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.
Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.
Comment