WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EmmaWatson
    Jube Noob
    • Oct 2013
    • 136

    #121
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ffs, mida te jamate kõik?

    BWG-l ja Emmal mu küsimusele vastamata, Visa tahtis kõvasti arutada, aga ei kommenteerinud mu seletust, eluvennal 1 post, ranka läks üldse magama, Laas hulga vaiksem kui tavaliselt. Tõmmake jalad perse alt välja.
    Char on alati päris palju rääkinud.

    Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

    Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.

    Comment

    • EmmaWatson
      Jube Noob
      • Oct 2013
      • 136

      #122
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      hey-yo ma nüüd lives. hääletamiseks läheb nagu ikka 10-15 min enne day lõppu?
      hei-ho hunt

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #123
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
        Char on alati päris palju rääkinud.

        Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

        Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.
        Kust tead seda, et ta palju rääkinud on? Oled ta eelmisi mänge lugenud?

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #124
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
          hei-ho hunt
          sul liiga palju hunte ja liiga vähe külasid, nii ei saa rallit sõita

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #125
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Ma arvan, et hundid KrisjanLaas kes vist varasemad mängud on palju aktiivsem olnud ja Char, sest mulle meeldib EmmaWatsoni põhjendus. Nende rongidega võiks sõita. Char

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #126
              Vote Count 1 to 125

              Hääled seisuga post 1 kuni 125
              Öö saabub 3:00:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              2 Char eluvend (4), EmmaWatson (29)
              2 BlackWerewolfGenie overbet (14), Char (6)
              1 eluvend ranka (15)
              1 overbet VisaHing (25)
              1 ranka KristjanLaas (5)
              1 VisaHing yolpa (7)
              1 Viga BlackWerewolfGenie (12)

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #127
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                overbet

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #128
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                  Char on alati päris palju rääkinud.

                  Seekord on vaikne olnud ning toonud välja mingi imeliku väite stiilis "ma unustasin mängu ära". See ei ole üldse tema moodi.

                  Pealegi on ta koguaeg seda teemat siin vaadanud päeval, kuid sõna sekka ei ole öelnud.
                  Char

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #129
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Nägin enne, kui magama läksin, et Char lurkis teemas sama hetk kui Ranka küsis kus on Char ja siis ka vastamata haihtus ära.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #130
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Chillige, võite vaadata eelmisi mänge ja iga esmasp/kolmap kella 20ni out olnud, kuna haridust taga ajamas.

                      Seekord miinus see ka, et pere külas, aga üritan varsti ukse poole näidata siiski.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #131
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ma tahaks yolpaga minna, liiga neutral mulle atm.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #132
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Laas, mis BWG-st arvad?

                          Pluss Emma/BWG põhjendus Chari kohta on täielik jama, sellise kohvipaksu pealt ei saa kedagi lynchida.

                          Comment

                          • EmmaWatson
                            Jube Noob
                            • Oct 2013
                            • 136

                            #133
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Laas, mis BWG-st arvad?

                            Pluss Emma/BWG põhjendus Chari kohta on täielik jama, sellise kohvipaksu pealt ei saa kedagi lynchida.
                            oskad sa paremat põhjust leida kellegi hääletamiseks?

                            Osade mängijate minu hääletamine on veel hullem näiteks

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #134
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                              oskad sa paremat põhjust leida kellegi hääletamiseks?

                              Osade mängijate minu hääletamine on veel hullem näiteks
                              #118 ja see, et BWG seda posti kommenteerinud pole.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #135
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                BWG tundus alguse järgi küla pigem, aga ta stiil on imelik ka.

                                Emma on hea lynch seetõttu, et hundid teda ei sööks ja külana võib ta omajagu segadust tekitada ja poolleveldada tänase põhjal ja day 2-ks tahaks juba lihtsamat olukorda, kuna oleks vaja hittida siis juba. Seega tahaks 9player fieldiga oleks ta day1 parim lynch, isegi külana ohverdades tundub kahju kõige väiksem (hundid ei killi ja segadus) ja oddsid, et ta on hunt on sama suur kui teistel.

                                No offence emmawatson, 13+ fieldiga tahaks vähemalt 2 ööks su sisse jätta, aga hetkel minu mathi järgi sinu ohverdamine best play.

                                Comment

                                Working...