WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #316
    Vote Count 288 to 315

    Hääled seisuga post 288 kuni 315
    Öö saabub 7:00:59 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    2 ranka EmmaWatson (2), KristjanLaas (5)
    1 VisaHing yolpa (2)
    3 ei ole hääletanud VisaHing (3), ranka (8), overbet (0)
    1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #317
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      kamoon keegi lükake ümber või nõustuge. Lihtsalt 0 actionit 9 player fieldiga igavesti.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #318
        Re: Vote Count 288 to 315

        Olete nõus, et ranka hundine või see vaikus tähendab, et huntidest pole juttu olnud ja passivad ja loodavad, et see teema jätkuks?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #319
          Vote Count 288 to 318

          Hääled seisuga post 288 kuni 318
          Öö saabub 6:00:59 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          2 ranka EmmaWatson (2), KristjanLaas (7)
          1 VisaHing yolpa (2)
          3 ei ole hääletanud VisaHing (3), ranka (8), overbet (0)
          1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #320
            Vote Count 288 to 319

            Hääled seisuga post 288 kuni 319
            Öö saabub 5:00:59 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            2 ranka EmmaWatson (2), KristjanLaas (7)
            1 VisaHing yolpa (2)
            3 ei ole hääletanud VisaHing (3), ranka (8), overbet (0)
            1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #321
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Visahing
              Laas
              Emma
              ranka
              yolpa
              BWG

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                LOL

                See mäng on kaotatud ja tänu RANKALE. Sest RANKA on kogu aeg öelnud, et surume inactive mängijaid, aga miskid retardid nagu laas ja CO arvavad alati teisti.

                KristjanLaas

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #323
                  Re: Vote Count 288 to 319

                  Ja siis Laas: ei no, mis me siin visahinge ikka hoiame. võtame välja, muidu GG. ****, mis haiget juttu üks vend saab suust välja ajada. Too mulle üks näide, kus teisel päeval on olnud GG, eriti kui KT on elus olnud. Kõige suurem hunt on BWG. Kui mind täna võtate, siis võtke BWG homme. Teist kahte hunti ma ei tea.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: Vote Count 288 to 319

                    Viimase commenti point, et võtame viimase aktiivse mängija ka välja, siis on vaikus majas ja hakkame flippama.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #325
                      Vote Count 288 to 324

                      Hääled seisuga post 288 kuni 324
                      Öö saabub 4:00:59 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      2 ranka EmmaWatson (2), KristjanLaas (7)
                      1 VisaHing yolpa (2)
                      1 KristjanLaas ranka (11)
                      2 ei ole hääletanud VisaHing (3), overbet (1)
                      1 Viga BlackWerewolfGenie (3)

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #326
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Viimase commenti point, et võtame viimase aktiivse mängija ka välja, siis on vaikus majas ja hakkame flippama.
                        Tra mis aktiivse, tana vaikus, eile vaikus. Kust sul see aktiivsuse jutt tuleb.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #327
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          Aga ma pole tahtnud visa haaletada tana kordagi veel.

                          Seriously wtf tilti ajab see lambist soimamine. Wp ja keda sa haaletaks ranka tana?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #328
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ja siis Laas: ei no, mis me siin visahinge ikka hoiame. võtame välja, muidu GG. ****, mis haiget juttu üks vend saab suust välja ajada. Too mulle üks näide, kus teisel päeval on olnud GG, eriti kui KT on elus olnud. Kõige suurem hunt on BWG. Kui mind täna võtate, siis võtke BWG homme. Teist kahte hunti ma ei tea.
                            Quote mu posti kus utlesin nii.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #329
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Tra mis aktiivse, tana vaikus, eile vaikus. Kust sul see aktiivsuse jutt tuleb.
                              • Ranka: 11
                              • Laas: 7
                              • Visahing: 3

                              Need tänase päeva postid.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #330
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Foff ranka tegelt ka, ma olin ainus eile kes yolpat haaletada tahtis eile, kui ainsat ebaaktiivset mangijat. Tra sa ei viitsi isegi poste lugeda ja siis tuled controversy ules keerutamiseks isiklikult solvama. Nome kaitumine mangus ja muidu ka. Aga palju onne ajasid mu reaalselt koige rohkem tilti mis viimased kuu aega olnud.

                                Comment

                                Working...