WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #646
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ootan teiste arvamusi enne, kui hääle lukku panen. Tegelt lisaks nimekirja veel Yolpa. Ei imestaks kui Laas - Yolpa. Igastahes siiski mul ei ole paremat hundist kandidaati kui Kristjan ning mina läheks temaga.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #647
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      fakkkkk.. Readisin ära, et Overbet KT ja kui ta 2 min enne päeva lõppu välja tuli, siis ei uskunud teda.


      Allesjäänud mängijad:
      EmmaWatson
      KristjanLaas
      ranka
      VisaHing
      yolpa

      Väga raske. Pmst on elus need mängijad mu jaoks, keda ei kahtlustanudki ise eriti. Tahan vist alla anda see mäng. BWG vääris surma anyways eile õhtul toodetud pasa eest.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #648
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        Yolpa kohta pole vabsee mitte midagi. Ainult hääletanud ja postinud pole see mäng pmst midagi.

        EmmaWatson
        KristjanLaas
        ranka

        Nüüd usun järgmised combosid ise.

        EmmaWatson ja KristjanLaas. Ranka ja KristjanLaas. Maybe ka Ranka ja Emmawatson.

        Yolpat ikka väga raske kuhugi combodesse panna. Ta pole ju ühtegi sisukat posti teinud. tra.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #649
          Vote Count 644 to 648

          Hääled seisuga post 644 kuni 648
          Öö saabub 13:40:58 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          5 ei ole hääletanud yolpa (0), VisaHing (2), ranka (2), KristjanLaas (0), EmmaWatson (0)
          Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #650
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Yolpa kohta pole vabsee mitte midagi. Ainult hääletanud ja postinud pole see mäng pmst midagi.

            EmmaWatson
            KristjanLaas
            ranka

            Nüüd usun järgmised combosid ise.

            EmmaWatson ja KristjanLaas. Ranka ja KristjanLaas. Maybe ka Ranka ja Emmawatson.

            Yolpat ikka väga raske kuhugi combodesse panna. Ta pole ju ühtegi sisukat posti teinud. tra.
            Ranka ja KristjanLaas on hundud vist. lol. :D fakk haige mäng.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #651
              Re: Vote Count 644 to 648

              Caution! Votes today are locked in. No vote changing or unvoting today.

              Täna hääletan, siis mu hääl koheselt lukus ja muuta ei saa v?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #652
                Re: Vote Count 644 to 648

                KristjanLaas peab vist ikka hundu olema. Jooksis minuga sabas päris pikalt ja enne päeva lõppu lõi noa selga. Peab olema KristjanLaas üks huntidet. fakkkkk

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #653
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Yolpa kohta pole vabsee mitte midagi. Ainult hääletanud ja postinud pole see mäng pmst midagi.

                  EmmaWatson
                  KristjanLaas
                  ranka

                  Nüüd usun järgmised combosid ise.

                  EmmaWatson ja KristjanLaas. Ranka ja KristjanLaas. Maybe ka Ranka ja Emmawatson.

                  Yolpat ikka väga raske kuhugi combodesse panna. Ta pole ju ühtegi sisukat posti teinud. tra.
                  sri

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #654
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Yolpat ikka väga raske kuhugi combodesse panna. Ta pole ju ühtegi sisukat posti teinud. tra.
                    Well played. Kui ta on hunt, siis oleme mängu kaotanud. Kui ta on küla, siis oleme mängu kaotanud, kui teda hääletame. Võime minna flip-freerollile ja võta riski.

                    Nüüd ehk tuleb mu iga mängune point välja.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #655
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      Anyway mäng on suht perses. Kas yolpa või laas. Lähima tunni jooksul panen oma hääle lukku ja edasi teemas postitain enda kaitsmisele.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #656
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        lol foff tegelt ka, kõige selgem küla ja obv ranka ja visal hääl tema peal

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #657
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          ranka sa olid nõme hundina ja visa sinu poolt hästi mängitud kuni tänase hommikuni. Ehk siis rankat juba esimesest postist kahtlustasin hundina.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #658
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            ranka sa olid nõme hundina ja visa sinu poolt hästi mängitud kuni tänase hommikuni. Ehk siis rankat juba esimesest postist kahtlustasin hundina.
                            Kellega Ranka koos su arust?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #659
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ärge praegu keegi veel vote lukku pange plz. Ma sirvin natuke teemat ja loodan selgust saada ://

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #660
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                mulle ei meeldi väag tbh, et ainult bwg postib..
                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                Noh perses ka arvatavasti, peab ära tegema, ma KT, BWG on küla
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                emmawatson
                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Ma ei saa aru. Overbet ei pruugi olla KT siin praegu. Homme on ta elus ja tuleb teooriaga, et tahtis õigele KT-le anda ühe peegi veel ja BWG on elus. wtf.
                                Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                                loe mu viimaseid poste seoses gimmicku outimisega palun. Täna enam sa ei jõua, kuna mõtled vist aeglaselt, aga homme ehk jõuad ja järgmine kord parem :)
                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                visahing
                                Algselt postitas EmmaWatson Vaata postitust
                                unvote
                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Mängija BlackWerewolfGenie on üles poodud.

                                Ta oli tavaline külaelanik.

                                Päev algab 4:00, saatke enne seda öökäigud.

                                ON ÖÖ!
                                Emma elus, seega ka tema võib olla.
                                Vaadake nüüd actionit, alggab sellega, et mul on sitt eelaimdus bwg suhtes, sest keegi teine ei posti, seega huntidele sobiv seis.
                                Siis tuleb OB välja ja Visa hakkab ilma mingi põhjuseta kahtlustama teda. OB väljatuleks hundina oleks suicide, sest 3min enne lõppu ja bwg minnes on neil gg, nad ei jätaks asja huntidena nii viimase hetke peale, seega ta peab olema 100% KT seal. WP küla kes seda keegi ei m'rganud.
                                Emmawatsoni hääle maha võtmine Visa pealt enne lõppu garanteeris BWG kaotuse. See oli emma ainus liigutus btw, ta ei hääletanud kellegi teise poolt ka, vaid lihtsalt unvotes, et bwg läheks.

                                Visa ja Emma on hundid mu jaoks.

                                Ja ranka tuleb peale seda actionit ja ütleb, et MINA olen seal hundine?? seriously wtf sa söönud oled.

                                Visa emma ja ranka saavad olla ainsad hundid.

                                Palun yolpa, sina kui ainus confirmed küla koos minuga pead praegu selle ära tabama.

                                Comment

                                Working...