Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!
Vaadake BWG postid üle. Ta ei ole kindlasti KT - kogu aeg visanud hääli siia ja sinna ning kogu stoory on hundine. Kogu aeg spamm ja häälte loopimine nagu sooviks teha aktiivse külaelaniku imagot.
Vaadake BWG postid üle. Ta ei ole kindlasti KT - kogu aeg visanud hääli siia ja sinna ning kogu stoory on hundine. Kogu aeg spamm ja häälte loopimine nagu sooviks teha aktiivse külaelaniku imagot.
Comment