Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2386
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Jamh. No see post oli sekunditeks üleval. Aga imo tead kui närvi ma läksin kui mingi vend saadab mu ****, kuna ta ei saa öökilli saata.
    Imo ei tea ikka küll, tundub täiesti absurdne asi mille peale närvi minna. :)

    Aga eks kõik on erinevad.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #2387
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Ei küsinud targematelt hundudelt nõu kah ja sie süüdi
      Surnud huntidelt nõu saada ei tohigi ju?
      Ingame ka külad arutlesid midagi selle kohta kuis hundipunt seda või toda tegi.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #2388
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Surnud huntidelt nõu saada ei tohigi ju?
        Ingame ka külad arutlesid midagi selle kohta kuis hundipunt seda või toda tegi.
        Ei tohi jah.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2389
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
          Timz, kui sa overbeti välja võtad siis sa pead olema kind of nõus minema mingi chari rongiga imo
          Ikkagi miks ma hundina söön overbeti kui ta mu clearib eelviimasel päeval? makes no sense vüõi on? Char enivei flippis eile pm meie vahel eye. Ja täna ma olen surmkindel, et ise rääkisin ennast hundiks selle "lahendamisega"

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #2390
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Timz kas kristjan oli seerhunt?

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #2391
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Timz kas kristjan oli seerhunt?
              Ma nii noob, elaborate plz?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #2392
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Imo ei tea ikka küll, tundub täiesti absurdne asi mille peale närvi minna. :)

                Aga eks kõik on erinevad.
                Tegelt see Ranka modkill polnudki nii paha nagu sa arvad. Hundud said 2 öökilli ka. Pmst jäi 1 day vahele. Nkn oleks Ranka võetud. Samas jah vb oleks infot saanud sealt.

                + see, et kui sa oled elav mängija, siis 1 post on miinimum. See alati olnud ju. Ma ei näe küll vahet sellel, kas ta peeked või ei. What if KT valetas ühe peeki? vms. see muidugi veits absurd
                Last edited by VisaHing; 19.10.13, 20:16.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #2393
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ma nii noob, elaborate plz?
                  Kas Kristjani tapsite, kuna pidasite teda külatargaks?

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #2394
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    hea mäng küla poolt lõpus!

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #2395
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Kas Kristjani tapsite, kuna pidasite teda külatargaks?
                      tundus endalegi nii. KL tegi mingi posti kuskil, et ma vist olen KT vms.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #2396
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Vabandust, et ma ennast modkillida lasin ja balansi seetõttu paigast lõin. See vajab ka kindlasti märkimist, et BWG stiil on ikka täielik aids.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #2397
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Ma pmst mitte kunagi ei annaks huntidele modkilli eest lisakilli. Eriti kui hunt modkilliti.

                          Standarnina peale modkilli midagi muud ei teeks. Ainult modkilli ja mitte mingi muu action on 90%+ õige otsus.

                          Järgmine mäng võiks paart uut asja kasutusele võtta. Majority lynch (eesti keeles ehk siis enamuse lynch), siis kui külasid on ainult üks rohkem kui hunte ning hääled võiks automaatselt lukus olla. Ehk soovi korral saaks viimase mängupäeva kiirelt lõpetada ning hääletada saaks ainult ühe korra. Unvote või hääle muutmine poleks lubatud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2398
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Tegelt see Ranka modkill polnudki nii paha nagu sa arvad. Hundud said 2 öökilli ka. Pmst jäi 1 day vahele. Nkn oleks Ranka võetud. Samas jah vb oleks infot saanud sealt.

                            + see, et kui sa oled elav mängija, siis 1 post on miinimum. See alati olnud ju. Ma ei näe küll vahet sellel, kas ta peeked või ei. What if KT valetas ühe peeki? vms. see muidugi veits absurd
                            Ma tegin fake claimi, mis kubises fakti vigadest. Kuna seetõttu oli nii outed hunt kui vähegi olla saab, siis seetõttu tunnistasin karupoja head readi ning tunnistasin end hundiks ning postitamisel ei oleks olnud mul mitte ühtegi mõtet peale spammi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2399
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Ma pmst mitte kunagi ei annaks huntidele modkilli eest lisakilli. Eriti kui hunt modkilliti.

                              Standarnina peale modkilli midagi muud ei teeks. Ainult modkilli ja mitte mingi muu action on 90%+ õige otsus.

                              Järgmine mäng võiks paart uut asja kasutusele võtta. Majority lynch (eesti keeles ehk siis enamuse lynch), siis kui külasid on ainult üks rohkem kui hunte ning hääled võiks automaatselt lukus olla. Ehk soovi korral saaks viimase mängupäeva kiirelt lõpetada ning hääletada saaks ainult ühe korra. Unvote või hääle muutmine poleks lubatud.
                              Miks ma üldse modkilli sain? Ma oleksin ju võinud selle ühe posti ära teha. Aga kuna ma modkilli sain, siis seetõttu huntidel jäi üks nightkill vähemaks, sest küla oleks mu mingi päev ikkagi pidanud ära sööma, et mängu võita.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #2400
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ma tegin fake claimi, mis kubises fakti vigadest. Kuna seetõttu oli nii outed hunt kui vähegi olla saab, siis seetõttu tunnistasin karupoja head readi ning tunnistasin end hundiks ning postitamisel ei oleks olnud mul mitte ühtegi mõtet peale spammi.
                                njah okei. vaieldav jah. Vb Teil õigus. Ilmselt on ka.

                                Comment

                                Working...