Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1696
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti

    Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?

    Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.

    Ülejäänud liigituvad Mr X alla.



    See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.

    Rankalt mõnus slip ka muiu ty!

    Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1697
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Ma vaatan hetkel mul polnud luuki isegi listis vist suht ränk math on päris kindlalt mööda.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1698
        Vote Count 1187 to 1697

        Hääled seisuga post 1187 kuni 1697
        Öö saabub 1:28:41 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        4 ranka Char (44), timz0333 (2), overbet (25), eyestabber (25)
        3 Avicii LuuK (7), karupoeg (35), camu (68)
        2 camu ranka (31), Avicii (59)
        1 LuuK BlackWerewolfGenie (105)
        1 timz0333 WowAwiAA (91)
        1 ei ole hääletanud -andres- (1)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1699
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1700
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Suht fun. Lahendate mängu pm ära ja siis tahate veel flippima hakata ja pöörate omavahel konflikti

            Hundid kogu seda kremplit läbi sirvides on ranka / camu a mr x kõige rohkem pakuks andres selleks. Kas andres on põhjendanud miks ta sama palju afk kui näiteks mina?

            Suruvad üksteist, et kui üks peaks minema on teine lock clear küla.

            Ülejäänud liigituvad Mr X alla.



            See on suht kõhutunde pealt ja fakte ei ole kahjuks letti käija kuna seda mõtetut sitta on siia kokku toodetud metsikult ja pole lihtsalt aega päeval kaasa mõelda.

            Rankalt mõnus slip ka muiu ty!

            Viimased 1,5h päeval olen teiega karupoeg ja wowa
            timz

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1701
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.
              timz

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1702
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                timz
                Sa oled nii nummi,

                tänu sulle ongi küla siin praegu sellises pasas ty Genius!

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #1703
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ranka ja camu suruvad üksteist nagu piibeleht vesipruul.
                  kui nii on siis see tuleb kohe välja ju pärast tänast ööd.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1704
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Kogu mu ranka clearimis teema sai alguse sellest, et Neeme tõmbas omale kahtluse sellal kui Ranka ja Luuk olid kõrvuti vagunid. Neemel oli samal ajal hääl ranka peal, ta oli maininud päeva algul, et ranka peal hääl kuna Ranka pole veel postitanud. Ometi ta ei pannud häält Luuk peale ja sellega ma Ranka ka clearisin.
                    Pmslt Luuk on vist meie viimane hunt.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1705
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      tulebgi

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #1706
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        see eeldaks et Avicii on KT(mis väga unlikely) või siis KT polegi veel välja tulnud, mis on ka väga ebatõenäoline.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1707
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          ranka Char (44), timz0333 (2), overbet (25), eyestabber (25)
                          3 Avicii LuuK (7), karupoeg (35), camu (68)
                          2 camu ranka (31), Avicii (59)
                          1 LuuK BlackWerewolfGenie (105)
                          1 timz0333 WowAwiAA (91)
                          1 ei ole hääletanud -andres- (1)

                          TÄNA ELAVAD MÄNGIJAD

                          RANKA HUNT
                          AVICII HUNT
                          CAMU KT
                          WOW KÜLA
                          BWG KÜLA
                          OB
                          EYESTABBER
                          LUUK
                          KARUPOEG
                          ANDRES
                          CHAR
                          TIMZ
                          (12?)
                          TÄNA POOME RANKA - ÖÖSEL SÜÜAKSE KT ELUS 10 Mängijat kellest (8 küla 2 hunti) Poome hundi süüakse küla (7 küla 1 hunt)

                          Täna poome RANDOM KÜLA SAAME HUNDILE PIHTA SIIS MÄNG LÄBI AGA KUI KÜLA SIIS 10 mängijat alles (7 küla 3 hundid), poome ühe hundi üles nad söövad ühe küla alles 6 küla 2 hunti sööme. Poome hundi süüakse küla alles 5 küla 1 hunt.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1708
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ma tahaks randomiga minna aga kui arvatakse, et 7 -1 vastu sõdida parem siis lähem aeglaselt aga wowa on suht kindel öökill kuna ta confirmed küla right after camu nii, et täna saaks veel midagi paremat infi. Kui confirmed küla ära süüakse siis on raskem juba.


                            WOWA PALUN TEEME RANDOM

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1709
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Kuna meil läheb mäng palju raskemaks, kui confirmed küla on ära söödud. Seega

                              Timz/Char/Luuk

                              Üks neist 100%

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #1710
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Ma võin väjaspool claimi võtta küll kui aitate seda viimast hunti otsida. Ma juba pikemat aega siin mässan sellega.

                                Comment

                                Working...