Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #946
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Viimane osa tegelt ebaoluline, sest hide

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #947
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Aga kui mangija, kes ei pannud hide peale, nimi on 2 mangija peal 17st, siis see omaette juba uldse mitte halb pohjus nende tugevaks kahtlustamiseks. Isegi kui nad peaks kulaks osutuma.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #948
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        ei ole raske samas.

        mina olen mängijana tihti vaadanud kõikide profiile. see ei tähenda, et too isik hunt on.

        aga kas fortune ise on seda kuidagi elaboratenud või seda maininud?
        no no seal ei olnud too hetk mingit muud vaatamist polnud neemet ühelgi teisel kontol.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #949
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Mangija siis, kes hiljem hundiks osutus.

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #950
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            ma panin enne mängu hide'i peale sp ei olegi mind neeme kontol.

            samas pole ju kontol kirjas samas millal viimane vaatamine toimus, see neeme võib seal vabalt mingi 3st vms WW mängust olla, millal me koos mängisime.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #951
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Karupoeg kui sa oleksid küla ja ma sellise postiga välja tulen kuidas sa käituksid?

              Vaheta kogu teemas ära Fortune ja Sina, sama setup.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #952
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                ma panin enne mängu hide'i peale sp ei olegi mind neeme kontol.

                samas pole ju kontol kirjas samas millal viimane vaatamine toimus, see neeme võib seal vabalt mingi 3st vms WW mängust olla, millal me koos mängisime.
                voib, aga kumb on toenaolisem, kas sellest voi ww3st?

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #953
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  kas sa näed isiku alt seda, keda ta viimati on vaadanud või näed seda, kes teda viimati vaadanud?

                  Kui fortunel hide peal, siis ei näe, et neeme teda vaadanud. Kui neemel ei ole hide peal, siis on näha seal, et fortune on teda vaadanud (kui nii on).

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #954
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Oletame, et ma panin räigelt puusse

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #955
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Karupoeg kui sa oleksid küla ja ma sellise postiga välja tulen kuidas sa käituksid?

                      Vaheta kogu teemas ära Fortune ja Sina, sama setup.
                      ma olengi küla. ma juba ütlesin, et ma ei ole lugenud kahte lehekülge, sest ma nägin seal ainult sinu ja klaasi nime basically. Seega praegu täpsustan kogu case

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #956
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        voib, aga kumb on toenaolisem, kas sellest voi ww3st?
                        ilmselgelt tõenäolisem et see mäng, aga ma pole foorumis väga active ja kellelgi polegi põhjust mu kontot vaadata, nii et võivad vabalt olla ka mingid väga vanad vaatamised.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #957
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          kas sa näed isiku alt seda, keda ta viimati on vaadanud või näed seda, kes teda viimati vaadanud?

                          Kui fortunel hide peal, siis ei näe, et neeme teda vaadanud. Kui neemel ei ole hide peal, siis on näha seal, et fortune on teda vaadanud (kui nii on).
                          seda näed kes teda on vaadanud ja kui hide peale siis ei ole sind näha.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #958
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            ma olengi küla. ma juba ütlesin, et ma ei ole lugenud kahte lehekülge, sest ma nägin seal ainult sinu ja klaasi nime basically. Seega praegu täpsustan kogu case
                            Ei ma räägin, et kui oleks juhus olnud, et "karupoeg" küla ja nüüd Neeme käis su kontol vaatas ja ma tulen sellega välja. Kuidas sa mulle vastaksid?

                            Minu meelest jumala hundine käitumine kõigilt eile olin suur hunt täna enam keegi ei saa suruda sest oleks tuli peal kohe, peavad öökilli mu peale raiskama.


                            Kogu point on selles, et Neeme (HUNT) kellel polnud hide peal oli nähtavalt käinud ainult ühel kontol ja see oli fortune ja mingit erilist põhjust tal seal käia ma ei näe. Eelnevalt oli külastanud kontot VisaHing (mille ma samastan rolli kirjade saatmisega)

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #959
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ja siis ma linkisin muude postidega ka

                              20:29 Fortune - mingi mäng postitas shitloads, siis kui bwg-ga lõpus sõdisid
                              20:29 neeme - back, 30 minta aega, loen ka viimase 2 tunni postid siis läbi...
                              20:29 Luuk -I cannot tell a lie.

                              Need olid eile tehtud sama aegselt.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #960
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                kas sa näed isiku alt seda, keda ta viimati on vaadanud või näed seda, kes teda viimati vaadanud?

                                Kui fortunel hide peal, siis ei näe, et neeme teda vaadanud. Kui neemel ei ole hide peal, siis on näha seal, et fortune on teda vaadanud (kui nii on).
                                utleb selgelt, et kasutajat viimati vaadanud kulastajad vms.

                                Comment

                                Working...