Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #856
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ranka

    Lisaks sinu poolt mainitud jutule võiks esmalt välja hääletada ka need, kes kõige rohkem karjuvad ja sitta ajavad. See, et sa 10x päevas postitad, et "hääletame inactive külad välja" ei anna sulle mingit alibit. Mängu ei lahenda ju ka sina, sest sa isegi ütlesid just, et sa ei viitsi kõike posti lugeda. Millest me siis räägime üldse?
    +1

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #857
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Vaadake esmalt #768
      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      #816 ja #818 kah.
      BUMP veel, kuna neist vist vaadatakse ikka mööda :D

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #858
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        ranka on hea rong sellepärast ka, et q_q eile süüdistas teda pikalt.

        Ma olen 100% kindel, et q_q oleks täna tulnud sama jutuga peale, et ranka võiks minna.

        Teisi külasid võib ranka n.ö. ära rääkida ja loota, et kuna saime neemele pihta, siis talt tuli maas. Samuti hakkas täna tema "hääletame inactive külad" mantra väga hoogsalt peale.

        Ja btw. ranka oli eile väga tiltis kui alguses olid hääled tal. Kuigi oli teada, et ranka ei lähe day 1 kuigi tihti.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #859
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Word, wtf te teete praegu

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #860
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
            mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud
            +1

            BWG teooria on sitt. Kui inimesel on hide, siis tema kontot ei näidata.

            Samas kuna fortunel ei olnud hide nagu ma aru sain? siis neeme tema vaatamist märgati. Seega läks neeme fortune kontole, et saada tema kontakti?

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #861
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Neeme oli Fortune profiilil ja tal polnud hide peal.

              Seega imelik, et sa mu teooriat BSiks pead.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #862
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                ranka

                Lisaks sinu poolt mainitud jutule võiks esmalt välja hääletada ka need, kes kõige rohkem karjuvad ja sitta ajavad. See, et sa 10x päevas postitad, et "hääletame inactive külad välja" ei anna sulle mingit alibit. Mängu ei lahenda ju ka sina, sest sa isegi ütlesid just, et sa ei viitsi kõike posti lugeda. Millest me siis räägime üldse?
                Täiesti sinuga nõus, et ka sita ajamine on mõttetu ning sitaajad peaks teibasse ajama, aga ainult siis, kui ülejäänud seltskond on solid, aktiivne ja vaidleb argumenteeritult.

                Aga paraku on meil vaikseid poisse terve hunnik, aktiivseid mängijaid vähe. Küsin siit ka küsimuse või õigemini tekitan postulaadi: sittaajav mängija, kes postitab pidevalt, paljastab ennast paremini külana/hundina, kui inactive mängija. Seda nii poste analüüsides kui ka külatarga peeki saades.

                Lisaks agressiivne mängija saab külatargana maha jätta väga solid jälgi ja reade nii, et hundid ega küla sellest aru ei saa enne kui tehti öökill ning kogemata mängija rolliks osutus külatark.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #863
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Kahju, et vahele nii palju infot tulnud, aga 123 põhjenda miks Fortune seal?
                  midagi shot in the dark ja kõhutunde vahepealset on parim mis ma oskan põhjenduseks pakkuda
                  plaan oli kontrollitud kaos till the end, aga kuna reeglites oli punkt et meelega ei tohi oma poolele kahju teha, siis pidin adjustima.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #864
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    ranka ju väga thin value, kas paremat pole tõesti?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #865
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                      haha wow, sa nii naljakas ikka, ime et mulle skypews veel ei tahtnud kirjutada et ma hunt olen eh? kuidagi väga närvi läksid minu pleae kui kirjuatsin, et sa võiksid agro hunt olla ja nüüd kohe hakkad minu vigu otsima ja mind pressima? nägin läbi sind vist veits?
                      Avicii

                      külana ei hakkaks ta almost cleared wowale nii vastu.

                      Samas avicii on selline, kes võib lihtsalt tilti ka minna nii et never know

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #866
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        +1

                        BWG teooria on sitt. Kui inimesel on hide, siis tema kontot ei näidata.

                        Samas kuna fortunel ei olnud hide nagu ma aru sain? siis neeme tema vaatamist märgati. Seega läks neeme fortune kontole, et saada tema kontakti?
                        Ja kuigi sul on hide, kuid q_q ja wowi profiilil käies oli sinu nimi seal nähtav seega ma ei tea kuidas see hide toimib.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #867
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Fu ma mangin 10 hundi vastu ikka. Wtf sa tegid visa

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #868
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Kas kasutajanimele klikkimine- view latest posts loeb ka profiilikülatusena?

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #869
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Btw Luuk millepärast äkitselt rihmad lõdvaks lasid?
                              kui see on küsimus miks ma enda kohta spammbot olen siis q_q käskis

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #870
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Neeme oli Fortune profiilil ja tal polnud hide peal.

                                Seega imelik, et sa mu teooriat BSiks pead.
                                sain aru juba. minu paha

                                Comment

                                Working...