Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Kui ma ei eksi, siis q_q suunas hääled minu pealt hoopis neeme peale.
Aga panin sulle igno. Tõsiselt sa ei meeldi mulle mängijana, sest sa alati ajad miskit jura. Kes oli su eilse päeva read, et sa ei hakanud inactive mängijaid hääletama? Eelmine kord oli: teadsin, et q_q on hunt. Ära aja jura. Võitle üksinda.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Aga panin sulle igno. Tõsiselt sa ei meeldi mulle mängijana, sest sa alati ajad miskit jura. Kes oli su eilse päeva read, et sa ei hakanud inactive mängijaid hääletama? Eelmine kord oli: teadsin, et q_q on hunt. Ära aja jura. Võitle üksinda.

Comment