Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #841
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    dingdingding tõmba d2 openpost vahelt maha ja oled winner
    Kahju, et vahele nii palju infot tulnud, aga 123 põhjenda miks Fortune seal?

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #842
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Btw Luuk millepärast äkitselt rihmad lõdvaks lasid?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #843
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Vaadake esmalt #768
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        #816 ja #818 kah.
        lihtsalt jah kui lugeda ei viitsi, semi gg.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #844
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Mäng kottis vist

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #845
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            haha wow, sa nii naljakas ikka, ime et mulle skypews veel ei tahtnud kirjutada et ma hunt olen eh? kuidagi väga närvi läksid minu pleae kui kirjuatsin, et sa võiksid agro hunt olla ja nüüd kohe hakkad minu vigu otsima ja mind pressima? nägin läbi sind vist veits?

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #846
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Te mingit neeme-ranka-Avicii combot ei pea võimalikuks? Rankast rääkisin ja see Avicii lõpus minu ja Fortune peale mingite rongide tekitamise üritus tundub suht desperate. Küla selles spotis võtaks pigem vastu otsuse ranka ja neeme vahel.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #847
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                ma ei viitsi page 7-8 lugeda, sest tundub, et seal on basically klaasi ja bwg omavaheline jama.

                Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #848
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Btw, seletage Fortune slippi veits lähemalt mulle.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #849
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Mida nightkilli, q_q oli neeme vagunist kõige halvem variant :D
                    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                    see post tundub kuidagi rämedalt hundine millegipärast
                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    ma ei viitsi page 7-8 lugeda, sest tundub, et seal on basically klaasi ja bwg omavaheline jama.

                    Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.
                    Vot.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #850
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Mul selline vb veits kahtlane teooria, et ranka ja neeme mõlemad hundid ja ülejäänud hunte tuleks otsida nende hulgast, kes eile kumbagi ei hääletanud. Muidugi suurim vastuväide sellele teooriale on, et ranka oleks saanud ennast semi-clearitud neemet hääletades, kui neemel nkn minek. Aga kui ranka villager, oleks hundid saanud väga lihtsalt lõpus ranka peale ära lahendada selle asja.

                      Pluss, vaadake seda neeme posti alguses, kus ta ütleb, et peaks inactive mängijaid pushima, mis on nii rankane jutt. Vean kihla, et ranka käskis wolfchatis seda neemel öelda.

                      ranka
                      see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

                      Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #851
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ma tegin posti, et Neeme ja Luuk tema profiilil.

                        Tuli tegi posti, et tema käis neeme profiilil kuna üritas mingeid vimaseid poste leida.

                        ütlesin, et vastupidi oli

                        "lol"

                        "laasile oli vastus"

                        nüüd hetkel vahetas jälle oma varianti ja ütles, et
                        "mis misstep, läksin ta profiilile et vaadata ta viimaseid postituse, käisin nii ka teistel kontodel, aga kuna hide peal siis ta ei näita seda. Ei teadnud seda ja vastasin bwg-le sest sain aru et ta rääkis et mina olen neeme kontol käinud"

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #852
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          nicely done. Pane nearconfimed külana sama palju inputi ka, nagu WW13 day 2 hundina. Mis rankast arvad?
                          ei viitsi tbh. mul režiim sassis ka, ärkan 4-5 päeval (just praegu ärkasin) ja siis on raske 300 posti mõttega kohe läbi lugeda.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #853
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

                            Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal
                            Kui Neeme selle kahtlase postiga tuli oli ta hääl Ranka peal, aga Luuk vagun oli kõrval. Kas ta mitte vahetanud seal poleks?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #854
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Fabulous

                              Teine kanditaat oleks Camu või overbet, sest nad tõesti ei aita mängu lahendada. Fabulousi valisin kuna teistpäeva vait.

                              KUI TE OLETE KÜLAD PALUN TEHKE FUCKING SUUD LAHTI VÕI PALUN ÄRGE REGISTREERIGE SIIA MÄNGULE.
                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Lisaks me võiks keerata 3-4 mängu perse, et kõik inactive vennad lendavad koheselt minema ja neil ei ole mõtet enam edaspidi mängida ning inimene, kes mängule regab, teab , et peab postitama.

                              Teine võimalus hakata koguma andmeid nende vendade kohta, kes pidevalt kivi taga passivad ja kui trend on korduv, siis mängus bänn.
                              ranka

                              Lisaks sinu poolt mainitud jutule võiks esmalt välja hääletada ka need, kes kõige rohkem karjuvad ja sitta ajavad. See, et sa 10x päevas postitad, et "hääletame inactive külad välja" ei anna sulle mingit alibit. Mängu ei lahenda ju ka sina, sest sa isegi ütlesid just, et sa ei viitsi kõike posti lugeda. Millest me siis räägime üldse?

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #855
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                see teooria tundub loogish. mõlemad olid eile õhtul vait 5 min enne lõppu, sest teadsid, et päästa ennast on võimatu.

                                Kui ranka oleks küla, siis ta oleks pannud hääle neeme peale lõus. Hundina võisid mõelda, et "laseme flipata" külal
                                Jah, aga hakkame neid teooriaid tekitama homme kui fortune peaks mingi ime labi kula olema. Hetkel ju bwg angleshootis meile perfect olukorra ja aarmiselt toenaolised 2 hunti.

                                Comment

                                Working...