Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1336
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Loogiline oleks olnud peekida karupoega.

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #1337
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Mõtlen siin sinisilmselt, et äkki sust kasu ikka
      vastus ranka postile "ma pidin ju lukus olemas, miks selline häälemuutus"

      see on nii meh meh ?!?!?!?!

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1338
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Keda sa siis peekisid huntidena? S.t. ära küla maini, aga maini daysid millal hunte peeksid. Kui karupoeg su rongi tööle tõmbas, siis miks sa teda ei peekinud? Või keda sa peekisid eile öösel? Hunti või küla?
        Kui koju jõuan räägin, seni ootan huntidelt sisukaid postitusi.

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1339
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          camu
          ranka tõi kyll camu postid välja aga sina olid see kes teda esimesena eile hääletas, kuna sa oled peeked küla siis GG
          peale sind tulid camu peale fortune, peale teda timz ja alles siis ranka.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #1340
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            mis siin toimub ma ei saa aru.

            Camu kui sa oled KT, siis ütle, kes su 3 peeki on mitte ära aja siin mingit iba. Kui ei, siis camu

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1341
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              ranka tõi kyll camu postid välja aga sina olid see kes teda esimesena eile hääletas, kuna sa oled peeked küla siis GG
              peale sind tulid camu peale fortune, peale teda timz ja alles siis ranka.
              camu vastused olid siukesed semi-wittyd. külana sa ei vastaks nii lihtslt. tundus ebaloomulik.

              Sama asi oli day 1 neemega, kes ütles 2 lambilauset ja sellest piisas, et hunt olla, eksole

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #1342
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                ma lihtsalt tahan selgeks teha, et camu ei saa olla KT, see lihtsalt ei ole võimalik, tundub woly fakeclaimina ja kõik

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #1343
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Ma räägin, et ma olen siin veidi lolli mänginud ja asjase väga mitte liiga tihedalt süvenenud kohati, kuna praktikal ning hetkel tegelen mingite suht keevaliste asjadega ning jooksen pidevalt mööda maja ringi.

                  2 hunti on peekitud, sellepärast välja tulingi. Kolmas järelejäänud hunt otsige ise välja.
                  nüüd hakkab vabandusi leida kogu selle jama peale???? wtf is this shit? kuidas saab tema claimi üldse tõsiselt võtta?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1344
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Kohutav küla, kes kahel viimasel mängul su hundisuse avastab ning sind välja võtab. Keep going..
                    Huh? Esimesel mängul sa kobistasid, ja sellel mängul ma olen küla. Ma ei tea, mis sa siin korraldad.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1345
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      mis siin toimub ma ei saa aru.

                      Camu kui sa oled KT, siis ütle, kes su 3 peeki on mitte ära aja siin mingit iba. Kui ei, siis camu
                      OK, kuna ilmselt hetkel aega, sest ootan ühte telefonikõnet, siis.

                      Asi oli nii, et kuna ma olin 2 päeva rankat surunud, siis olin suht kindel eile, et hundid võivad mind välja võtta, aga suht raske on jätta siia selliseid hinte, mida läbi ei närita. Eelmisel korral külatark olles üritasin, aga hundid närisid läbi ja külad asjast otsest kasu ei saanud.
                      Sel korral mõtlesin, et võtan ranka pealt siis hääle maha, kirjutasin veel posti, et äkki tast külana kasu.
                      Siis tõmbas karupoeg minu rongi käima ja ranka asus insta mind pushima. Eilset hääletust vaadates saab selgust, kes seal veel olid. Õnneks mind välja ei võetud ja wow tegi veel KT claimi.
                      Mõtlesin eile suht pikalt, et kes nendest minu peale hüpanutest võiks olla hunt. Ei tahtnud karu peekida, kuna loogiliselt peaks ta lendama niikuiinii suht ruttu ja kui ei lenda, siis ez hunt. Peekisin õiget inimest ja sain hundi kätte.

                      Pregame peek wow - küla
                      day 1 - ranka - hunt
                      day 2 - Avicii - hunt

                      otsige ise kolmas.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1346
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Jube, hirmus shady claim. Kui see on hundi claim saame 2 ülejäänud hunti ka kätte.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1347
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          A ma vist pean minema praegu.

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #1348
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            natuke imelik et day1 ei peekitud q_q või karupoega kes olid päris aktiivsed vaid 10 postiga rankat?

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1349
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              eyestabber ja timz on head lynch kandidaadi minu järelduste põhjal praegu.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1350
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Jube, hirmus shady claim. Kui see on hundi claim saame 2 ülejäänud hunti ka kätte.
                                Misasja sa ajad?

                                Comment

                                Working...