Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1321
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ok, karu cleared ilmselt nüüd.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1322
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Hundikolmik: timz, camu, eyestabber?
      Ei ole ka ikka.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1323
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        eniveis.

        kui legit KT välja ei tule, siis ranka

        sellepärast, et vaadake, mis toimus eile õhtul. kindlalt olid hääled fortune peal. ma tekitasin camu rongi, paar inimest tulid sellega kaasa, sest ma cleared.

        Ja täiesti lambist hakkas ranka nii hullult camu pressima. See ei ole külana kuidagi loogiline samm mida teha. Seda teeb seal ainult hunt, et ära peita oma hundisus ja öelda hiljem, et "ma ütlesin kohe, et fortune ei ole". Hunt teab, et fortune ei ole.
        Kus ma hakkasin Camu pressima?

        Kui mõtled õhtu lõppu, siis ma ühinesin sinu häälega ja oleksin tahtnud näha fortunet tänases päevas, kui camu, sest camu on semiafk nagu alati. Fortunel aga oli väga argumenteeritud jutt ning arvan, et üks targemaid mängijaid.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1324
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          mina isiklikult kahtlustan karupoega ja camu. eilne lõpp oli ju tsirkus.
          sa oled hunt ranka.

          täiesti pea peale kukkunud küla muidu.

          Ütle miks ma hundina day 1 päästan sinu ja teen täiesti tühja koha pealt neeme rongi? 22.00 sõiman ka veel q_q-d, et ta hääle sinult ära võtaks ja neemele paneks

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1325
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            KT'l ei ole vaja välja tulla kui tal kahte hunti just peekitud pole
            Ma räägin, et ma olen siin veidi lolli mänginud ja asjase väga mitte liiga tihedalt süvenenud kohati, kuna praktikal ning hetkel tegelen mingite suht keevaliste asjadega ning jooksen pidevalt mööda maja ringi.

            2 hunti on peekitud, sellepärast välja tulingi. Kolmas järelejäänud hunt otsige ise välja.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1326
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              sa oled hunt ranka.

              täiesti pea peale kukkunud küla muidu.

              Ütle miks ma hundina day 1 päästan sinu ja teen täiesti tühja koha pealt neeme rongi? 22.00 sõiman ka veel q_q-d, et ta hääle sinult ära võtaks ja neemele paneks
              street credability

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1327
                Vote Count 1187 to 1326

                Hääled seisuga post 1187 kuni 1326
                Öö saabub 6:07:37 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                3 ranka karupoeg (8), eyestabber (22), camu (22)
                1 timz0333 Char (6)
                1 BlackWerewolfGenie LuuK (6)
                1 LuuK BlackWerewolfGenie (15)
                1 camu Avicii (26)
                1 unvote WowAwiAA (22)
                4 ei ole hääletanud timz0333 (0), ranka (4), overbet (0), -andres- (1)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1328
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ja ma päris tõsiselt ootaks sellele küsimusele vastust neilt, kes temaga koos on mänginud.

                  terve mäng on camu olnud siukese ülbe vibega ja andnud kahemõttelisi vastuseid.
                  Sellepärast ma alati teda tahangi välja hääletada. Ta on kohutav küla, aga hea hunt.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1329
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    credibility :( typo

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1330
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Vaadake #1037 ffs, kuidas Ranka siin hunt on. Cleared küla ju.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1331
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Perse pean avatari sebima, mu postid kaovad alati kuhugi muu jutu sekka :(

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1332
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Ma räägin, et ma olen siin veidi lolli mänginud ja asjase väga mitte liiga tihedalt süvenenud kohati, kuna praktikal ning hetkel tegelen mingite suht keevaliste asjadega ning jooksen pidevalt mööda maja ringi.

                          2 hunti on peekitud, sellepärast välja tulingi. Kolmas järelejäänud hunt otsige ise välja.
                          kes küla on

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1333
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Kohutav küla, kes kahel viimasel mängul su hundisuse avastab ning sind välja võtab. Keep going..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1334
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Ma pole sus kindel lihtsalt, sorry, ei midagi isiklikku. Kuna ranka 100% hunt, siis teie vaidlus ja ignomine võis olla lihtsalt advanched play. Võibolla polnud, dunno. Aga ma sind otseselt hundi listist maha ei tõmbaks.
                              tean ühte kindlat küla, aga selle ütlen pärast välja.

                              Mille pärast sa üldse minu rongi eile käima tõmbasid?
                              Keda sa siis peekisid huntidena? S.t. ära küla maini, aga maini daysid millal hunte peeksid. Kui karupoeg su rongi tööle tõmbas, siis miks sa teda ei peekinud? Või keda sa peekisid eile öösel? Hunti või küla?

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1335
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                kes küla on
                                Kuna sul notepadis kirjas igast asjad, siis ehk leiad mu postidest üles.

                                Comment

                                Working...