Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #586
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Hommik, polegi ammu teise päeva jõudnud.

    Char,

    Saan aru, et olen suspect nr 1 aga joondusin lihtsalt suurest isandast qq-st ja neeme rong tekkis ennem kui oma hääle lukku panin. seega oleks mul hundina olnud väga ez ennast clearida ja neemele hüpata ilma igasuguse kahtluseta. Ei näinud neemes hunti ja ei pidanud seda vajalikuks lihtsalt.

    Nüüd afk suht palju. rl ja sünnipäevad aga mingi hetk tagasi ja vaatan kes siin neemega koos võiks olla. see on lol muidugi, ethundiga koos sattusin ranka vagunile :D

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #587
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Foriil arvate, et ukski hunt polnud ranka peal. Overbet cleared neeme postidega, hell no, pigem rohkem hunt. Timz ja ob peavad minema. Timzi viimane post eriti lol ja superfake.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #588
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Hommik, polegi ammu teise päeva jõudnud.

        Char,

        Saan aru, et olen suspect nr 1 aga joondusin lihtsalt suurest isandast qq-st ja neeme rong tekkis ennem kui oma hääle lukku panin. seega oleks mul hundina olnud väga ez ennast clearida ja neemele hüpata ilma igasuguse kahtluseta. Ei näinud neemes hunti ja ei pidanud seda vajalikuks lihtsalt.

        Nüüd afk suht palju. rl ja sünnipäevad aga mingi hetk tagasi ja vaatan kes siin neemega koos võiks olla. see on lol muidugi, ethundiga koos sattusin ranka vagunile :D
        Timz mis sa arvad muidu, kui ma suht kindel, et LuuK on üks huntidest, kes sinu arvates teised kaks on?

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #589
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Foriil arvate, et ukski hunt polnud ranka peal. Overbet cleared neeme postidega, hell no, pigem rohkem hunt. Timz ja ob peavad minema. Timzi viimane post eriti lol ja superfake.
          Arvan, et overbet võib väga hea lynch olla täna.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #590
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Kamoon pls ei hakka leveldama, asi ongi nii obv. Palju tihedamini kui mitte.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #591
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Ma ei levelda ma tegelt ka arvan, et overbet on hea lynch.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #592
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                See oli kirjutet enne kui su posti nagin. On kyll hea lynch, semisavi, mis jarjekorras kui keegi neist end vaga sisse ei raagi. Miinimum 1 neist peab olema hunt, pigem molemad.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #593
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Imo voiks olla agreed, et nad lahevad tana ja homme.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #594
                    Vote Count 570 to 593

                    Hääled seisuga post 570 kuni 593
                    Öö saabub 11:00:16 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    2 timz0333 KristjanLaas (6), Char (3)
                    1 LuuK BlackWerewolfGenie (9)
                    1 Char ranka (1)
                    11 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (1), overbet (0), LuuK (0), karupoeg (0), Fortune (0), Fabulous (0), eyestabber (0), camu (0), Avicii (0), -andres- (2)

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #595
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ma ei ole nii kindel, et timz hunt on aga overbet suht kindlalt.

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #596
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        hommikust minu poolt ka. Mina ei cleariks overbeti veel nende neeme postituste põhjal. Samuti camult tahaks nüüd kuulda, mis tal öelda on eilse hääletuse kohta. Hetkel siiski veel nr1 hunt on Timz imo. Tegelikult tunduks loogiline, et peale neeme veel ainult 1 hunt oli eile ranka peal

                        ehk siis hundid

                        timz/overbet/camu

                        bwg

                        klaas

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #597
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          overbet

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #598
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Camu haal laks ranka peale juba varakult, sest nad on camu ja ranka. Ma teda selle pohjal ei kahtlustaks uldse. Timz ja overbet ainsad. Timz mulle ka kahtlasem.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #599
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Aga eile ohtul tuli ka ob-lt kahtlasi poste. Pigem ikka molemad.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #600
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Miks ma eile õhtul siin polnud enam oli sellepärast, et jäin magama. Olin eelnevalt päeva magamata ja ei jaksanud päeva lõpuni ära oodata. Tol hetkel tundus wow hundina kuna ta oli overbet'iga samal lainel aga peale teema töötlemist tundub wowa suht külane ikka, qq lockclearis ka teda. .

                                Comment

                                Working...