Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1291
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    kes su pregame peek oli?
    üks küla

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1292
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      timz lubas siis kuhu tahes panna karupoja järel.

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #1293
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        seega sa pregame peekisid q_q ma arvan, ja teisel päeval suhtlambist postide pärast rankat? ja nüüd eile mind?

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1294
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Sa ei saa olla KT camu lihtsalt, theres no chance, lihtsalt nii hundine oled.

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
          Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.
          Postitus esimesest päevast. Cmon dude?

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Võibolla tõesti. Samas see teooria, et niikuinii lynchitakse aktiivsed, kui nad külad kah pole viimsed mängud paika pidand. Igatahes mingit viimase hetke q_q rongi ma sel korral astuma ei hakka. Mõned mängud tagasi lõikasime sellega ikka räigelt näppu kogu aeg.
          Vastas karu postile " et camu cleared aga loll jutt"

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          miks rankat ei võta?
          sellel hetkel polnud ranka veel postitanud ja ranka peal oli ainult neeme hääl.

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          ootasingi, kuna mind tanki paned.
          hiljem ranka tuli sisse ja hääletas mõned nimed läbi alguses ja lõpuks hääletas sind

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          ranka
          hiljem hääletad teda vastu ei midagi põjendades, seega kui sa enne mainisid et su pregame peek oli mingi küla siis, sa ei tea hetkel et ta HUNT oli

          ja rohkem sa esimesel päeval ei postitanud

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1295
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Char
            timz
            overbet
            eyestabber
            camu


            Nende 5 seast leiame täna lynchi.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1296
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              d3.
              3 elavat peeki
              1 elav hunt ja 1 elav küla
              KT võiks reade pilduda vist, kui 1 neist kriteeriumitest täidetud?

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1297
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Char
                timz
                overbet
                eyestabber
                camu


                Nende 5 seast leiame täna lynchi.
                mind ei ole ilmselt mõtet võtta.
                Timpzi võin hääletada
                ta koguaeg küla olnud ka, minu mälu järgi

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1298
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  no ma olen küla, ma võtaks timzi. 2 päeva juba hääl tema peal.

                  tema oli ainuke, kes ranka peale liigutas hääle esimene päev, enne päeva lõppu.

                  see ka välistaks nende kombo, sest millegipärast on ranka paljude target täna.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1299
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    d3.
                    3 elavat peeki
                    1 elav hunt ja 1 elav küla
                    KT võiks reade pilduda vist, kui 1 neist kriteeriumitest täidetud?
                    3 elavat peeki. 2 hunti ja küla

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1300
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      3 elavat peeki. 2 hunti ja küla
                      wat. sul on? mida me ootame siis

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1301
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        1300 posti :S Tore on hakata asju otsima ju.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1302
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          camu, tõmba urgu tagasi.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1303
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            OK

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #1304
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              day2:

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Ranka üritab mängu mängida täpselt nii, nagu ta teeks seda ka külana/hundina. Pakub aind välja suvalisi nimesid ja üritab vett sogaseks ajada.

                              Peale kuut olen aktiivsem, hetkel siga palju tegemist.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              ranka​ - mu hääl lukus
                              jälle tahad rankat hääletada

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Vaata kuidas ranka eile käitus? Purjus või mitte. Tuli teemasse, pani suvalisi poste ja siis raudselt väidab, et ta mängiks külana ka nii. Ehk siis. Ranka arvab, et ma arvan, et ta arvab, et ma arvan...
                              Võtame ta välja ja asi korras. Arvestades eilset hääletust ei peaks see ju raske olema...
                              ja põhjus tema hääletamiseks, sel hetkel oli enne sind ranka peal overbet ja teisena tulid tema peale sina

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Luuk ​äkki?
                              Kuna fortune peal oli 4 häält sel hetkel ja sa arvasid et ta küla. Kuna sa oled KT siis ja olid embakuma meist "nö" peekinud siis miks sa oma rida edas ei ajanud? Sina olid esimene kes tol hetkel LuuKi hääletas.

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Avicii
                              2 minutit hiljem tahad juba mind hääletada? sel hetkel oli minu peal 2 häält juba ees: overbet ja wow ning sina olid 3mas ; fortunel oli sel hetkel ikka 4 häält veel.

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              mkmk, wow tundub see mäng küla.
                              Quoted mind, kus ma arvan, et wow võiks olla agro hunt

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Iseensest luuk on ohtlik. Ta mitmeid mänge hundina passiivsusega kaugele vedand end. Luuki võiks hääletada.
                              10 minutit hiljem, vastad mulle kui küsin, et mis eyestabberi ja luugi panus on olnud täna. sel hetkel oli nii minul kui fortunel 4 häält.


                              Ja peale seda tõmmati sinu rong käima ja sa panid oma hääle fortune peale, mis KT tellidest saab siin siiamaani juttu olla? Kui sinu pregame peek oli küla siis teisel päeval sa pressisid alguses rankat ja hiljem mind?

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #1305
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Hundikolmik: timz, camu, eyestabber?

                                Comment

                                Working...