Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1381
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Või üritab täna kolmandale hundile pihta saada, et kui saame, siis gg? Samas ma ei tea loogiliselt kuidas oleks kõige parem.


    Ilmselt on kõigile selge, et ranka on kõvasti hundisem kui avicii, eks? Seega jätaks ranka sisse ja võtaks Avicii, et homme lihtsam rankat hääletada?
    ma ei saanud sellest täpselt aru praegu. elaborate palun

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #1382
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Miks ranka ennast hundina ei tahtud day1 päästa neemet hääletades ja ennast clearida?

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #1383
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Kuidas on timz hundisem kui BWG/wow/eyestabber?

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #1384
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          ahjaa ning luuk on ka veel sees

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1385
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Char
            timz
            overbet
            eyestabber
            camu


            Nende 5 seast leiame täna lynchi.
            See suht kindel, kui camu on hunt.
            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            eyestabber ja timz on head lynch kandidaadi minu järelduste põhjal praegu.
            See ei ole kindel, aga need ülejäänud 4 seal, nende seas.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1386
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Fuck ma ei usu ranka ja avicii hundid. Isegi kui counterclaim ei tule hääeltan vist camu irv :D

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #1387
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                See suht kindel, kui camu on hunt.

                See ei ole kindel, aga need ülejäänud 4 seal, nende seas.
                +1 .. jätke see meelde, kui midagi pekki läheb..ainult 2 possible combot on

                camu + 2(timz, overbet,eyestabber)
                avicii + ranka + 1

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1388
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Oi bljaa kuicamu outtis end praegu ja KT ei counterclaimi :D
                  Mõelge, kuidas ranka ja avicii hundid on noh.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1389
                    Vote Count 1187 to 1388

                    Hääled seisuga post 1187 kuni 1388
                    Öö saabub 5:29:03 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    3 ranka Char (9), karupoeg (15), eyestabber (22)
                    3 camu WowAwiAA (35), ranka (10), Avicii (41)
                    1 timz0333 camu (37)
                    1 BlackWerewolfGenie LuuK (6)
                    1 LuuK BlackWerewolfGenie (17)
                    3 ei ole hääletanud timz0333 (0), overbet (0), -andres- (1)

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #1390
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      OK, kuna ilmselt hetkel aega, sest ootan ühte telefonikõnet, siis.

                      Asi oli nii, et kuna ma olin 2 päeva rankat surunud, siis olin suht kindel eile, et hundid võivad mind välja võtta, aga suht raske on jätta siia selliseid hinte, mida läbi ei närita. Eelmisel korral külatark olles üritasin, aga hundid närisid läbi ja külad asjast otsest kasu ei saanud.
                      Sel korral mõtlesin, et võtan ranka pealt siis hääle maha, kirjutasin veel posti, et äkki tast külana kasu.
                      Siis tõmbas karupoeg minu rongi käima ja ranka asus insta mind pushima. Eilset hääletust vaadates saab selgust, kes seal veel olid. Õnneks mind välja ei võetud ja wow tegi veel KT claimi.
                      Mõtlesin eile suht pikalt, et kes nendest minu peale hüpanutest võiks olla hunt. Ei tahtnud karu peekida, kuna loogiliselt peaks ta lendama niikuiinii suht ruttu ja kui ei lenda, siis ez hunt. Peekisin õiget inimest ja sain hundi kätte.

                      Pregame peek wow - küla
                      day 1 - ranka - hunt
                      day 2 - Avicii - hunt

                      otsige ise kolmas.
                      See spot oleks nagu läbiräägitud wowiga, et wow kindlalt fake KT claimiks

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #1391
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Oi bljaa kuicamu outtis end praegu ja KT ei counterclaimi :D
                        Mõelge, kuidas ranka ja avicii hundid on noh.
                        camu combole luuk ka juurde muidu? vaadates listi hetkel

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #1392
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Overbet pole ka täna veel midagi kirjutand, kes võib ka hundine olla natuke?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1393
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            ma ei saanud sellest täpselt aru praegu. elaborate palun
                            Kui täna üritame saada pihta kolmandale hundile, sest teada, siis asi korras. Mina suren öösel niikuinii, hommikul minu roll kõigile näha.
                            Kui täna võtame ranka/avicii ja homme järelejäänu, siis hundid saavad võtta ka külasid välja.

                            Nüüd järele mõeldes tegelt õigem ikkagi kindel hunt välja võtta, sest täna öösel suren mina, homme peaks surema wow, kui kindel küla ja siis järgmisena karu, kui ta on küla ikka.

                            Võtame hundi välja ja korras.

                            Avicii

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1394
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Kuna ma pean minema varsti ja ei saa rohkem postitada ning ei saa lubada külale seda, et mind välja hääletatakse. Mina olen KT.

                              Kuna Camuga on meil eelnevalt kanu kitkuda + tekkinud meta, siis peekisin teda esimesel päeval. Sest siis kui ta on hunt, saan koheselt jätta clear vihje (juhul, kui randomilt süüakse), aga hundid ei hammusta läbi. Seepärast ka eile surusin teda.

                              Teisel päeval oleksin peekinud q_q, kuna ta liiga osav. Aga kahjuks ta suri ning võtsin Fortune, sest ta on väga tark mängija.

                              Täna öösel peekisin karupoega ja tema on küla.

                              Kõik see kometjant, et ma afk jne. oli bshit. Kogu aeg jälgisin mängu pokkeri kõrvale ja viskasin random poste siia ning sinna, et jätta maha vihjeid.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1395
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Kui täna üritame saada pihta kolmandale hundile, sest teada, siis asi korras. Mina suren öösel niikuinii, hommikul minu roll kõigile näha.
                                Kui täna võtame ranka/avicii ja homme järelejäänu, siis hundid saavad võtta ka külasid välja.

                                Nüüd järele mõeldes tegelt õigem ikkagi kindel hunt välja võtta, sest täna öösel suren mina, homme peaks surema wow, kui kindel küla ja siis järgmisena karu, kui ta on küla ikka.

                                Võtame hundi välja ja korras.

                                Avicii
                                obv võtame täna ühe KINDLATEST hundikandidaatiest..

                                camu, ranka,avicii


                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                Overbet pole ka täna veel midagi kirjutand, kes võib ka hundine olla natuke?
                                pole mõtet siin hakata üldse mingit overbeti teemat, ta pmst ei puutu asjasse hetkel. homme adjustime

                                Comment

                                Working...