Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #931
    Vote Count 570 to 930

    Hääled seisuga post 570 kuni 930
    Öö saabub 3:29:07 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    4 Fortune eyestabber (16), KristjanLaas (69), BlackWerewolfGenie (101), LuuK (18)
    3 ranka camu (6), karupoeg (15), overbet (12)
    1 timz0333 Char (11)
    1 Fabulous ranka (10)
    1 Avicii WowAwiAA (60)
    5 ei ole hääletanud timz0333 (1), Fortune (18), Fabulous (0), Avicii (11), -andres- (3)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #932
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      klaas, kas see BWG fortune jutt on tõene? ma ei viitsinud teie 2 lk pikka jutt lugeda
      jah, see on out of all games tugevaim argument seni olnud ja voimalus, et koik on juhus on vaga vaike. Wowa on ka kursis ja peab confirmima.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #933
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        sain nii räigelt hate'i ikka wowa'lt lol väga hull :D

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #934
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          jah, see on out of all games tugevaim argument seni olnud ja voimalus, et koik on juhus on vaga vaike. Wowa on ka kursis ja peab confirmima.
          davai fortune

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #935
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Ma hindaks seda nii, et väga võimalik, et Fortune selle põhjal hunt on, aga see võib vabalt olla midagi, mida ta kogemata läbimõtlematult külana ütles.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #936
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Ikkagi raske seletada neeme nime ta profiilil, eriti kuna neeme ei towstanud end vaga sugavalt postide labitootlejana

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #937
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Ja fortune ei andnud selleks ka pohjust eile.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #938
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  jah, see on out of all games tugevaim argument seni olnud ja voimalus, et koik on juhus on vaga vaike. Wowa on ka kursis ja peab confirmima.
                  Ei viitsi lugeda, posti number?

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #939
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Fortune, kes parem lynch kui sina ja miks
                    dno

                    Kõige kindlamad külad mu jaoks atm karupoeg ja wowa, seoses neeme lynchimisega.

                    Ranka peal olid eile timz overbet ja camu, timz täna aint 1 posti pand päeva alguses ja kõik.

                    Avicii tundub ka kahtlane mulle, miks 2 minti enne lõppu mind hääletada kui terve päeva jooksul pole kordagi keegi mind tanki pannud. Ranka oma inactive nimekirja mind küll pani aga see oli ka kõik.

                    Praegu lendas mulle selga ka eyestabber, kelle käest ma sooviks seda suurt informatsiooni saada, mis siis ikkagi minu lynchsit saab?

                    Fab pole vapsee ühtegi posti täna teind.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #940
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ikkagi raske seletada neeme nime ta profiilil, eriti kuna neeme ei towstanud end vaga sugavalt postide labitootlejana
                      seda seletada tõesti ei oska

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #941
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Ikkagi raske seletada neeme nime ta profiilil, eriti kuna neeme ei towstanud end vaga sugavalt postide labitootlejana
                        ei ole raske samas.

                        mina olen mängijana tihti vaadanud kõikide profiile. see ei tähenda, et too isik hunt on.

                        aga kas fortune ise on seda kuidagi elaboratenud või seda maininud?

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #942
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          ei ole raske samas.

                          mina olen mängijana tihti vaadanud kõikide profiile. see ei tähenda, et too isik hunt on.

                          aga kas fortune ise on seda kuidagi elaboratenud või seda maininud?
                          ma vastasin et vaatasin neeme viimaseid postitusi eile, aga tuli välja et olukord on hoopis vastupidine ja bwg süüdistab mind sp et neeme nimi minu profiili all.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #943
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            suht kaudsed tõendid tegelikult.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #944
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Fortune vastas selle peale, et vaatas neeme profiili, kuna..

                              Neeme ja sina erinevad mangijad pluss neeme nimi oli ainult 2 mangija peal 17st, cmon.

                              Ei saa poste valja tuua, kuna telfi peal ja ei naita.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #945
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Btw fortunet ei olnud sel ajal neeme profiilil

                                Comment

                                Working...