Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #976
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    mis sa täpselt mõtled sellega?
    Kes on sinu kolm järelejäänud hunti?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #977
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Motlesin seda, et laksid kiirelt kaasa kp jutuga, et kui sul hide peal siis ei vahetu profile viewd, aga ise olid eelnevalt markinud, et sul need vahetunud.

      Ja nagu ma varem kirjutasin, siis juhul kui sa oledki kula, siis on ainus loogiline variant bwg, ob ja timz ning bwg voitis lihtsalt 1 ekstra paeva oma ulme stooriga.

      Hetkel siiski on ta veenev olnud minu jaoks.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #978
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        confirmed, et viimane kasutaja muutub kui hide pole vaatajal mitte vaadataval.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #979
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Motlesin seda, et laksid kiirelt kaasa kp jutuga, et kui sul hide peal siis ei vahetu profile viewd, aga ise olid eelnevalt markinud, et sul need vahetunud.

          Ja nagu ma varem kirjutasin, siis juhul kui sa oledki kula, siis on ainus loogiline variant bwg, ob ja timz ning bwg voitis lihtsalt 1 ekstra paeva oma ulme stooriga.

          Hetkel siiski on ta veenev olnud minu jaoks.
          Mille põhjal eeldad, et ranka küla?

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #980
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Kes on sinu kolm järelejäänud hunti?
            avicii, overbet ja dno praegu.

            Karupoeg ja wow clearitud, neeme lynchi algatamise pärast. Vähemalt praeguseks.

            Ranka ka clear imo, eelmise päeva lõpus neeme kirjutas
            Algselt postitas neeme Vaata postitust
            Cmon Wow, miks sa rankalt hääli praegu maha korjad ?
            Mingi põhjendus ka sellel w ?
            ei meelding talle et rankat ei lynchita,

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #981
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Kuna sa niimoodi välja tood siis arvatavasti wowa ei ole.

              Enne veidi veel kahtlesin.


              LuuK kas sa oled hunt? Mis arvad kas Fortune on? Keda pead huntideks?
              Ei. Hetkel olen sunnitud arvama, et on. Klaasi tsiteerides te kõik olete mu jaoks hundid.

              tõesti loodan et keegi teine minu postide põhjal mingeid clearimisi ei tee

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #982
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                Mille põhjal eeldad, et ranka küla?
                Pole pohjust teda uldse hundiks pidada atm.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #983
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Pole pohjust teda uldse hundiks pidada atm.
                  suurepärane põhjendus.

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #984
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Motlesin seda, et laksid kiirelt kaasa kp jutuga, et kui sul hide peal siis ei vahetu profile viewd, aga ise olid eelnevalt markinud, et sul need vahetunud.

                    Ja nagu ma varem kirjutasin, siis juhul kui sa oledki kula, siis on ainus loogiline variant bwg, ob ja timz ning bwg voitis lihtsalt 1 ekstra paeva oma ulme stooriga.

                    Hetkel siiski on ta veenev olnud minu jaoks.
                    ei läinud jutuga kaasa, vastasin vaid et panin hide'i peale enne mängu, seda kas minu profiil uuendub kui keegi kellel hide'i peal polnud, ei tea. Nüüd selgitati välja et muutub.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #985
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Viimaste postide põhjal pakun, et ühel korral kümnest oleks Kristjan siin mängus hunt.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #986
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        suurepärane põhjendus.
                        Ongi

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #987
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          ma ei saa anyways kõigist süüdistustest lahti siin praegu, sest olgugi et need on pealiskaudsed on need siiski olemas.

                          Ma hääletan täna karupoja või wowi järgi sest nad kõige clearimad külad minu jaoks.

                          Samuti meeldib laasi plaan et kõige loogilisem on peale mind võtta timz ja ob, bwg kohta ma ei tea. Kuigi laasi kohta ei oska midagi praegu öelda.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #988
                            Vote Count 570 to 987

                            Hääled seisuga post 570 kuni 987
                            Öö saabub 2:19:02 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            5 Fortune karupoeg (20), eyestabber (16), KristjanLaas (85), BlackWerewolfGenie (113), LuuK (21)
                            2 ranka camu (7), overbet (15)
                            1 timz0333 Char (11)
                            1 Fabulous ranka (10)
                            1 Avicii WowAwiAA (60)
                            5 ei ole hääletanud timz0333 (1), Fortune (33), Fabulous (0), Avicii (11), -andres- (3)

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #989
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              ja luuk paneb ka plain wierdy, räägib et me koos mingid hundipojud siin, mis selle mõte on kui sa ka küla oled?

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #990
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                                ja luuk paneb ka plain wierdy, räägib et me koos mingid hundipojud siin, mis selle mõte on kui sa ka küla oled?
                                Tohho tonti, kus ma seda öelnud olen?

                                Comment

                                Working...