Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #736
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Vaatan korra day 1/day 2 poste äkki jääb midagi huvitavat silma.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #737
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      q_q, sest liiga agaralt kirjutas siin
      LOL kas tõesti nii obvious, kohe noobhunt pani hääle suurele hundile? Mõlemad olid onlain ka sama aeg.

      Võibolla ju kohe esimene proov jälgi segada?

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #738
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        a onlain comment on vale, mu paha.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #739
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          a onlain comment on vale, mu paha.
          Simmo, kuule eile kui sa ütlesid tavai ma out? Kas sa siis ei tulnud enam kordagi online siia foorumisse või tulid?

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #740
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            no ma ütlesin et visahinges kõige vähem kindel

            mulle tunduvad vh postid külased

            hundina ta teaks et wowi claim on fake kas ta oskaks kohe mingi 3-4 posti teha selliseid? ma arvan mitte

            tahad öelda hundid siis bwg ja vh? või sa pole nõus et char/looper/wow on külad?
            Wow oli küla, Looper?, Char?.

            Mina ja VH tules, pean teda pigem külaks hetkel.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #741
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              vaatasin poste ja pmst ma terve mäng clear olnud ja koguaeg siin chattinud ja mõelnud.

              kui ma oleks hunt, võtaks vähe(kasvõi hästi natuke) rahulikumalt imo, et liiga tähelepanu ei tõmbaks.
              q_q oleks lasknud mul siin niimoodi laaberdada, first time player?

              werewolf oli koguaeg vait pmst, haudusid plaani q_q
              kamoon, blackwerewolfi konto on ainult werewolf topicusse kirjutanud, ja ta PMis kellegile, meie külatark ütles seda, et nägi seda. kellele ta PMis, ikka q_q, et kui ta foorumisse mingi hetk satub, siis näeb seda ja loeb sõnumit.

              isegi mina, PMin kellegile pmst HEAL juhul kord kuus? pigem harvem isegi, aga just selle mängu ajal, see kutt PMib kellegile, ei usu

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #742
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Simmo, kuule eile kui sa ütlesid tavai ma out? Kas sa siis ei tulnud enam kordagi online siia foorumisse või tulid?
                Siis kui oli öö alles.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #743
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  looper küla, wow KT. char i dunno.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #744
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    vaatasin poste ja pmst ma terve mäng clear olnud ja koguaeg siin chattinud ja mõelnud.

                    kui ma oleks hunt, võtaks vähe(kasvõi hästi natuke) rahulikumalt imo, et liiga tähelepanu ei tõmbaks.
                    q_q oleks lasknud mul siin niimoodi laaberdada, first time player?

                    werewolf oli koguaeg vait pmst, haudusid plaani q_q
                    kamoon, blackwerewolfi konto on ainult werewolf topicusse kirjutanud, ja ta PMis kellegile, meie külatark ütles seda, et nägi seda. kellele ta PMis, ikka q_q, et kui ta foorumisse mingi hetk satub, siis näeb seda ja loeb sõnumit.

                    isegi mina, PMin kellegile pmst HEAL juhul kord kuus? pigem harvem isegi, aga just selle mängu ajal, see kutt PMib kellegile, ei usu
                    Sa ei arvesta kõige suuremat fakti siin jutus, et ma pole üldse Eestiski ja minu jaoks PM'i saatmine tuttavatele kellega pole ammu suhelnud ei ole küll midagi ülemõistuse.

                    Sinu nähe selles hunti on küll kahtlane, kuna ma olen ikka suht kindel, et q_q oma kaashundiga kasutab Skaipi.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #745
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Praegu mulle tundub, et Char üritad kuskilt mingitest otsadest kinni haarata ja veel välja ujuda.

                      Ma ei ole hunt ja ma poleks kunagi hundina q_q'l niimoodi ennast lasknud suruda, siin palju paremaid strate kuidas seda mängu mängida kui sul oleks 2 head hunti. Hetkel suht kindel, et q_q abihunt on noobhunt.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #746
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        oot tsekin, kuidas q_q selle PMimisele peale reageeris.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #747
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          q_q ei öelnud ühtegi PMimise kohta.

                          ehk sujuvalt ignoreeris seda...täpselt sama nagu eile hommikul..mina ja visahing panime täiega q_q peale tule ja kutt täiesti ignoreeris ja hakkas muud juttu rääkima.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #748
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            q_q ei öelnud ühtegi PMimise kohta.

                            ehk sujuvalt ignoreeris seda...täpselt sama nagu eile hommikul..mina ja visahing panime täiega q_q peale tule ja kutt täiesti ignoreeris ja hakkas muud juttu rääkima.
                            SLIP! Tuli ära kohe toon posti välja.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #749
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              kas nii kogenud mängija nagu tema, tõesti sellist telli nagu PMimine kellegile täiesti pohhuilt overlookib?

                              isegi ei maini.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #750
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                bwg on raudselt hunt siis pmslt

                                + see pmi saatmine

                                tema on safe täna
                                Char, kuidas kommenteerid?

                                Comment

                                Working...