Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
visa, ütle mulle, ma olen praegu küla, kas ma peaks edasi vaidlema või laskma ennast üles puua?
ma olen hommik otsa üritanud veenda, aga ei tundu mõjuvat. ma eriti ei poolda alla andmist nagu timz tegi esimesel päeval, aga ma väga kaua ei viitsi siin timmida.
ma lihtsalt ei saa aru, sa jätad ellu selle venna, kes ei ütle ühtegi sõna, aga inimene kes kaitseb ennast, pood üles.
visa, ütle mulle, ma olen praegu küla, kas ma peaks edasi vaidlema või laskma ennast üles puua?
ma olen hommik otsa üritanud veenda, aga ei tundu mõjuvat. ma eriti ei poolda alla andmist nagu timz tegi esimesel päeval, aga ma väga kaua ei viitsi siin timmida.
ma lihtsalt ei saa aru, sa jätad ellu selle venna, kes ei ütle ühtegi sõna, aga inimene kes kaitseb ennast, pood üles.
Comment