Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #511
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    seda et tapke karupoeg day3 kui ma surnud kirjutasin sellepärast et eelmine mäng oligi selline olukord et ma sain esimene öö kohe surma

    ja siis küla lasi lencil lõpuni tegutseda kuigi oleks pidanud aru saama et lenc ei saa külaelanikuna nii kaua elus olla

    mine vaata libahunt 10 teemat et confirmida

    sellepärast tahtsin et sellist olukorda ei tekiks enam

    (mind, karupoega, vapsikut ja lenci peetakse siin foorumis top tier mängijateks, sellepärast on kahtlane kui me kaua elame külaelanikena)

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #512
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      pmslt sama jutt mis wow sulle rääkis

      aga noh kui sa arvad me wowiga koos hundid siis w/e

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #513
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
        Oled päev otsa suht vaikne olnud? Huntidel taktika otsas vä?
        Pole midagi rääkida. Üks mõte on aga see kahtlane.

        Ehk on Char Hunt?

        Peale seda ,kui ma selle random hundi süsteemiga välja tulin. Sai ta enneast self clearyda väga lihtsalt??

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #514
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #515
            Vote Count 354 to 514

            Hääled seisuga post 354 kuni 514
            Öö saabub 03:00:58 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            3 q_q Avicii (19), WowAwiAA (20), Char (7)
            1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (28)
            1 BlackWerewolfGenie q_q (37)
            1 unvote VisaHing (31)
            1 Viga Looper (11)

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #516
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              lugesin teema läbi wow pani q_q libahundiks, teine hunt kohe võlla tõmmata 2. päeval ei ole kuidagi moodi +EV, seega nad koos ei saa olla...

              lugesin wowi postid üle.

              WowAwiAA

              1. ta jäi oma peekimisele kindlaks, enne kui busted sai, ehk see polnud näpuvääratus, et ta pregame sai libahundi peaki

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Mis siin huiata. q_q kuigi eelnevalt oli BWG kes minujaoks niisama kindel hunt kui peekitud hunt.
              2. visa ei ole tiimis, sest eile 30 minni enne lynchi küsis, et äkki läheks tema peale hoopis....aga miks ta seda tegi, kas ta partner oli hädas? timzil 3 häält, visal 2, aviciil 2.

              keegi ei võtnud vedu siis muutis hääle timzile, et asi kindel oleks.

              seega aviciil võis olla riski peal, kui keegi häält muudab, siis avicii lendab välja. + ta pole ühtegi posti olnud avicii suunas suunatud, et mis teed või, et kas sina hunt, ühtegi arutelu pole nendel olnud.

              ning täna feil KT pani, et avicii külaelanik.


              3. täna on avicii ja wowi mõlemad q_q peal, sest paljud olid q_q vastu täna.

              lugesin avicii postid ka läbi

              1. mitte ühtegi posti eile wowi suunas, väga vaikne

              täna kui wow feilis, siis tulid postid.

              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              ma ei usu, et wow KT on aga mina teda nüüd väga hääletada ei taha, sest kui isegi kui ta peaks olema siis hundid söövad ta öösel ära
              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              vahet pole kes on KT, olengi mina mis siis?

              pigem on küsimus kes on hundid?
              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              WoW ei ole hundina sellist postitusterida enne KT claimi välja endast pigistanud


              ehk siis wow ja aviicii hundipaar

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #517
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                jah aga wowi kohta see kus ta vaatas et bwg oli privaatsõnumit saatnud

                see on väga väga külane sest hundid nii ei viitsi vaadata ja detektiivi mängida

                mis sa sellest arvad?

                unless ta kogemata misclickis bwg nime peal ja siis bwg räägib tõtt et saatis mingi sõbrale pmi jne jne mis on väga unlikely ja jabur :D

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #518
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  see kahtlane ka, aga aviciile hagu alla.

                  igakord(2 kindlasti) kui sa ütled et looper ja char clear, siis ta ikka vaidleb vastu vaikselt, et ei saa kunagi kindel olla.
                  ehk tahab optioneid lahti hoida, et rohkem hundikahtlusaluseid oleks.

                  kõik teavad, et ei saa kindel olla kunagi, aga ta koguaeg nagu nokib selle kallal.


                  ma mõtlen veel veits bwg asja.

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #519
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    mina wowi täna ikkagi ei hääletaks, ei tundu üldse hundine vs looper/char või q_q ikkagi

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #520
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      see kahtlane ka, aga aviciile hagu alla.

                      igakord(2 kindlasti) kui sa ütled et looper ja char clear, siis ta ikka vaidleb vastu vaikselt, et ei saa kunagi kindel olla.
                      ehk tahab optioneid lahti hoida, et rohkem hundikahtlusaluseid oleks.

                      kõik teavad, et ei saa kindel olla kunagi, aga ta koguaeg nagu nokib selle kallal.


                      ma mõtlen veel veits bwg asja.
                      kuidas mine hundine olen? too põhjuseid palun?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #521
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        ta just tõi seal postis :)

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #522
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          mina valiks tegelikult veel optioni q_q ja char hundid, esiteks see, et q_q noobclearis chari on ta sama asja teinud ka kord visahingega!

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #523
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            karupoeg noobclearis chari

                            ma clearisin sellepärast et see teooria et rand rigged oleks unreal esimeses mängus hundil välja mõelda

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #524
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Muidu Chari post meeldis. Suht asjalik teine. Aga krt WoW tõesti hunt? Kas WoW teeks seda hundina day2 keset päeva, heat polnud isegi mitte tema peal ju. Tavaliselt on KT-d faketud siis kui tuli enda peal ja vaja kuidagi päästa end enne päeva lõppu. Korra seda teinud küla( vist Aviici ), korra hunt ( Q_Q ).

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #525
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Looper ja Avicii possible hundupaar muidu. :)

                                Ma muidu tunnen juba, kuidas mind/meid on ära leveldatud hundude pooolt :D
                                Avicii -le siiski tuli peale. Kuigi ma ei ole väga kindel, kas see õige move.

                                Comment

                                Working...