Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
seda et tapke karupoeg day3 kui ma surnud kirjutasin sellepärast et eelmine mäng oligi selline olukord et ma sain esimene öö kohe surma
ja siis küla lasi lencil lõpuni tegutseda kuigi oleks pidanud aru saama et lenc ei saa külaelanikuna nii kaua elus olla
mine vaata libahunt 10 teemat et confirmida
sellepärast tahtsin et sellist olukorda ei tekiks enam
(mind, karupoega, vapsikut ja lenci peetakse siin foorumis top tier mängijateks, sellepärast on kahtlane kui me kaua elame külaelanikena)
seda et tapke karupoeg day3 kui ma surnud kirjutasin sellepärast et eelmine mäng oligi selline olukord et ma sain esimene öö kohe surma
ja siis küla lasi lencil lõpuni tegutseda kuigi oleks pidanud aru saama et lenc ei saa külaelanikuna nii kaua elus olla
mine vaata libahunt 10 teemat et confirmida
sellepärast tahtsin et sellist olukorda ei tekiks enam
(mind, karupoega, vapsikut ja lenci peetakse siin foorumis top tier mängijateks, sellepärast on kahtlane kui me kaua elame külaelanikena)
Comment