Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
bwg obvious võlla ju. ma küla..loe mu tekst läbi, ma tahtsin eile hommikul isegi q_q võlla tõmmata, aga siis suudeti mind ümber veenda.
BlackWerewolfGenie
tüha ma olen suht palju vaeva näinud siin oma teooriatega, et küla võidaks, kuidas sa mind saad hundiks panna.
bwg obvious võlla ju. ma küla..loe mu tekst läbi, ma tahtsin eile hommikul isegi q_q võlla tõmmata, aga siis suudeti mind ümber veenda.
BlackWerewolfGenie
tüha ma olen suht palju vaeva näinud siin oma teooriatega, et küla võidaks, kuidas sa mind saad hundiks panna.
Comment